DELIVERY TEAM SRL
CUI 36872973 · J2016002212291
DELIVERY TEAM SRL are CUI 36872973, nr. de înregistrare J2016002212291, înmatriculată pe 27.12.2016. Sediul social e în Municipiul Ploieşti, jud. Prahova. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4941. În 2025: cifră de afaceri 1.668.142 lei, pierdere netă 503 lei, 4 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,7 mil lei · mediana 158 mii lei | de 11× mediana |
| Profit net | -503 lei · mediana 5 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 4 · mediana 1 | 400% din mediană |
| Marjă netă | 0% · mediana 3.2% | 0% din mediană |
| Cifră pe salariat | 417 mii lei · mediana 175 mii lei | 239% din mediană |
Comparat cu 94.309 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.668.142 | 1.195.361 | 554.009 | 325.453 | 218.526 | 6.750 | — | 12.574 | 45.589 | — |
| Venituri totale | 1.711.583 | 1.196.053 | 554.526 | 325.664 | 219.167 | 6.750 | 0 | 12.574 | 45.589 | 0 |
| Cheltuieli totale | 1.709.355 | 1.174.174 | 542.240 | 320.960 | 214.006 | 9.419 | 50 | 14.335 | 59.656 | 308 |
| Profit / pierdere brută | 2.228 | 21.879 | 12.286 | 4.704 | 5.161 | -2.669 | -50 | -1.761 | -14.067 | -308 |
| Profit / pierdere netă | -503 | 16.415 | 6.745 | 1.442 | 2.970 | -2.737 | -50 | -2.138 | -14.575 | -308 |
| Active imobilizate | 296.048 | 330.273 | 172.856 | 15.597 | 23.185 | 81 | — | — | — | 503 |
| Active circulante | 138.507 | 122.677 | 147.151 | 96.687 | 128.157 | 4.340 | 4.560 | 6.141 | 13.741 | 389 |
| Stocuri | 819 | — | — | — | -39 | -39 | -39 | -39 | -19 | — |
| Creanțe | 176.517 | 96.988 | 89.787 | 34.455 | 89.895 | 2.519 | 4.522 | 4.653 | 10.633 | — |
| Casa și conturi la bănci | -38.829 | 25.689 | 57.364 | 62.232 | 38.301 | 1.860 | 77 | 1.527 | 3.127 | 389 |
| Cheltuieli în avans | 26.785 | 13.995 | 7.421 | 8.031 | 6.924 | — | — | — | — | — |
| Datorii | 463.529 | 468.631 | 335.919 | 135.510 | 174.903 | 24.028 | 21.430 | 22.961 | 28.424 | 1.000 |
| Capitaluri proprii | -2.189 | -1.686 | -8.491 | -15.195 | -16.637 | -19.607 | -16.870 | -16.820 | -14.683 | -108 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 4 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 27.12.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova |
| CAEN principal | 4941 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DELIVERY TEAM SRL |
| Nr. reg. com. | J2016002212291 |
| EUID | ROONRC.J2016002212291 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-12-27 |
| Sediu social | Str. Matei Basarab, 18, Mun. Ploieşti, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. MATEI BASARAB, NR.18 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| EVASTAR DRIVE S.R.L. | aceeași clădire |
| VIAROZ ERI- STYLE SRL | aceeași clădire |
| DUȚU FACTORY S.R.L. | 35 m |
| INTELI CREDIT SRL | 59 m |
| IMAGEN BEAUTY SALON SRL | 80 m |
| MADICICO SRL | 80 m |
| NEW SERVICES STRUCTURE SRL | 80 m |
| NOVA MAIA TEAM S.R.L. | 80 m |
| NSS NATURAL SERVICES SOLUTIONS SRL | 80 m |
| ALEXBOSS LUCA PREST SRL-D inactiv | 109 m |
| TOTAL FOOD PRODUCTION SRL inactiv | 109 m |
| EVANGHELINA COM SRL | 114 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4941 | 2016 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Prahova
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25