Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

WE KNOW WEB SRL

CUI 36905949 · J40/206/2017 · radiată

cu contul HoReCaOS, sau pe email

WE KNOW WEB SRL are CUI 36905949, nr. de înregistrare J40/206/2017, înmatriculată pe 11.01.2017. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6202. În 2023: cifră de afaceri 226.377 lei, profit net 131.986 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

1/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-8 Firmă radiată — nu mai există juridic
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 226 mii lei · mediana 158 mii lei 143% din mediană
Profit net 132 mii lei · mediana 40 mii lei 333% din mediană
Salariați 1 · mediana 1 100% din mediană
Marjă netă 58.3% · mediana 36.4% 160% din mediană
Cifră pe salariat 226 mii lei · mediana 221 mii lei 103% din mediană

Comparat cu 33.354 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 226 mii lei
2017: 113 mii lei 172018: 161 mii lei 182019: 145 mii lei 192020: 135 mii lei 202021: 193 mii lei 212022: 298 mii lei 222023: 226 mii lei 23
Profit net 132 mii lei
2017: 50 mii lei 172018: 77 mii lei 182019: 57 mii lei 192020: 34 mii lei 202021: 108 mii lei 212022: 208 mii lei 222023: 132 mii lei 23
Salariați 1
2017: 0 172018: 1 182019: 2 192020: 1 202021: 1 212022: 1 222023: 1 23
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
Indicator2023202220212020201920182017
Cifra de afaceri netă226.377297.639192.776135.023144.542160.734112.981
Venituri totale228.265299.899194.998135.322145.065160.734112.981
Cheltuieli totale94.01588.94484.87699.89586.25882.14461.934
Profit / pierdere brută134.250210.955110.12235.42758.80778.59051.047
Profit / pierdere netă131.986207.979108.19434.07457.36276.98349.917
Active imobilizate3.0958.1894.3616.358818——
Active circulante136.642206.828110.32044.48963.51382.40255.445
Creanțe107.134183.71118.6489.24912.9872.30134.052
Casa și conturi la bănci29.50823.11791.67235.24050.52680.10121.393
Datorii47.5116.7986.2475.5086.7495.2095.328
Capitaluri proprii92.226208.219108.43445.33957.58277.19350.117
Capital subscris vărsat200200200200200200200
Număr mediu de salariați1111210

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareRADIERE din data 09.07.2025
Organ fiscalAdministraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
CAEN principal6202
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCWE KNOW WEB SRL
Nr. reg. com.J40/206/2017
EUIDROONRC.J40/206/2017
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2017-01-11
Sediu socialStr. Tunari, 75, CAMERA 2, Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Domiciliu fiscalMUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. TUNARI, NR.75, CAMERA 2, ET.2, AP.4
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
HOMESON S.R.L. aceeași clădire
PATRISI RENT S.R.L. aceeași clădire
SICON PROEX S.R.L. aceeași clădire
SIGMA PROIECT SRL aceeași clădire
EUROPROIECT SRL inactiv aceeași clădire
TOPO CONSILIER SRL inactiv aceeași clădire
URBAN GENERAL PROIECT SRL inactiv aceeași clădire
ARTO TATTOO S.R.L. inactiv 24 m
BUR SPEED CONSULTING SRL 24 m
REZEDA WORLD TRAVEL SRL 24 m
SARTRUS SRL inactiv 24 m
SCHALLCOM CONSULT SRL inactiv 24 m

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

62022017 – 2023

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (8)

3143820 SIGMA PROIECT SRL
37750931 SUSHI THE CAT SRL inactiv
39247996 HOMESON S.R.L.
47465452 RĂDUCANU ROXANA-ANDREEA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
47478932 TOADER C. DANA-ROXANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
49625320 SICON PROEX S.R.L.
51157728 PATRISI RENT S.R.L.

CAEN autorizat (1)

8559

Alte firme din Bucureşti

3163 EX PON IM SRL
328173 MULTITECH SRL
435102 GRUP DE INITIATIVA PENTRU TEHNICI INFORMATICE GITI SRL
451280 PROSPERA SRL
460262 INFORMATICA SRL
1105641 COMINTEX TOP SOFT SRL
1584811 RODO CONSULTING & ENGINEERING SRL
1890977 ENERGIA CLOUD SISTEM S.A.

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25