LA LĂRCA STYLE S.R.L.
CUI 36910872 · J35/64/2017
LA LĂRCA STYLE S.R.L. are CUI 36910872, nr. de înregistrare J35/64/2017, înmatriculată pe 12.01.2017. Sediul social e în Municipiul Timişoara, jud. Timiş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9602. În 2024: cifră de afaceri 16.737 lei, pierdere netă 42.743 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 17 mii lei · mediana 66 mii lei | 25% din mediană |
| Profit net | -43 mii lei · mediana 2 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -255.4% · mediana 3.7% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 17 mii lei · mediana 83 mii lei | 20% din mediană |
Comparat cu 29.299 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 16.737 | 31.340 | 37.545 | 21.686 | — | — | 11.684 | 48.642 |
| Venituri totale | 16.737 | 31.340 | 37.545 | 21.686 | 0 | 0 | 11.684 | 49.347 |
| Cheltuieli totale | 59.313 | 51.891 | 36.104 | 17.281 | — | — | 23.886 | 122.331 |
| Profit / pierdere brută | -42.576 | -20.551 | 1.441 | 4.405 | 0 | 0 | -12.202 | -72.984 |
| Profit / pierdere netă | -42.743 | -20.864 | 779 | 4.023 | 0 | 0 | -12.319 | -73.523 |
| Active circulante | 3.614 | 124 | 3.798 | 1.496 | 58 | 58 | 58 | 895 |
| Casa și conturi la bănci | 3.614 | 124 | 3.798 | 1.496 | 58 | 58 | 58 | 895 |
| Datorii | 148.060 | 101.827 | 84.637 | 83.114 | 85.700 | 85.700 | 85.700 | 74.218 |
| Capitaluri proprii | -144.446 | -101.703 | -80.839 | -81.618 | -85.642 | -85.642 | -85.642 | -73.323 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — | — | — | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 12.01.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş |
| CAEN principal | 9602 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LA LĂRCA STYLE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J35/64/2017 |
| EUID | ROONRC.J35/64/2017 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-01-12 |
| Sediu social | Str. Dej, 20, Mun. Timişoara, TIMIŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. DEJ, NR.20, BL.31, SC.B, ET.1, AP.6 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AJS VLADI S.R.L. | aceeași clădire |
| DG PANTELIMON INVEST S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DSC POPOVICI SRL | aceeași clădire |
| FIRST HUB S.R.L. | aceeași clădire |
| LA CONTE SRL inactiv | aceeași clădire |
| MONBELLA & VIO S.R.L. | aceeași clădire |
| RAM BUILD&ASSEMBLE S.R.L. | aceeași clădire |
| SARAMINTECH S.R.L. | aceeași clădire |
| SARAMINTEX S.R.L. | aceeași clădire |
| TEAM EVENTS COOK S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| YLK SYDERA S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ELIDEN WOOD S.R.L. | 25 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9602 | 2017 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (17)
Sunt 17 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Timiş
| 1803083 | FLORITIM SRL |
| 1819268 | CEZIENI SRL |
| 4988040 | KARIVI SRL |
| 6407608 | OGRIN SRL |
| 8094914 | MILLOSILVER SRL |
| 8684699 | CIRLEA EL SRL |
| 9681437 | ERJA NEP SRL |
| 10386570 | BEAUTY & STYLE CELYNA SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-16 · ONRC: 2026-10-25