DARIAN SI LARISA SRL
CUI 36911525 · J12/63/2017
DARIAN SI LARISA SRL are CUI 36911525, nr. de înregistrare J12/63/2017, înmatriculată pe 12.01.2017. Sediul social e în Sat Mociu, Comuna Mociu, jud. Cluj. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4213. În 2025: cifră de afaceri 170.775 lei, pierdere netă 6.524 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 171 mii lei · mediana 221 mii lei | 77% din mediană |
| Profit net | -7 mii lei · mediana 19 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | -3.8% · mediana 9.3% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 171 mii lei · mediana 141 mii lei | 121% din mediană |
Comparat cu 112.121 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 170.775 | 222.866 | 144.554 | 234.616 | 288.810 | 209.567 | 150.440 | 151.808 | 34.285 |
| Venituri totale | 170.775 | 222.866 | 144.554 | 234.618 | 288.810 | 209.568 | 150.440 | 151.808 | 34.285 |
| Cheltuieli totale | 182.938 | 159.772 | 218.268 | 238.000 | 309.610 | 147.649 | 140.624 | 128.248 | 72.281 |
| Profit / pierdere brută | -12.163 | 63.094 | -73.714 | -3.382 | -20.800 | 61.919 | 9.816 | 23.560 | -37.996 |
| Profit / pierdere netă | -6.524 | 60.865 | -75.160 | -5.578 | -23.458 | 59.953 | 8.312 | 22.042 | -38.341 |
| Active imobilizate | 3.636 | 4.290 | 7.149 | 10.008 | 30.437 | 39.015 | 34.738 | 182 | 182 |
| Active circulante | 102.789 | 108.483 | 82.780 | 117.102 | 122.592 | 104.548 | 20.256 | 21.992 | 14.605 |
| Stocuri | 801 | 0 | 142 | 142 | — | 217 | — | — | — |
| Creanțe | 85.988 | 80.904 | 61.427 | 74.338 | 90.419 | 71.698 | 5.201 | 9.456 | 8.962 |
| Casa și conturi la bănci | 16.000 | 27.579 | 21.211 | 42.622 | 32.173 | 32.633 | 15.055 | 12.536 | 5.643 |
| Cheltuieli în avans | 5.309 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 109.423 | 103.937 | 141.959 | 103.980 | 124.321 | 91.396 | 62.780 | 38.273 | 52.928 |
| Capitaluri proprii | 2.311 | 8.836 | -52.030 | 23.130 | 28.708 | 52.167 | -7.786 | -16.099 | -38.141 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jul 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 12.01.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 4213 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DARIAN SI LARISA SRL |
| Nr. reg. com. | J12/63/2017 |
| EUID | ROONRC.J12/63/2017 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-01-12 |
| Sediu social | MOCIU, 154A, Sat Mociu Com. Mociu, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, SAT MOCIU COM. MOCIU, MOCIU, NR.154A |
| Telefon | 0741383154 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4213 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (20)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25