MARCO PAUL SRL
CUI 36923660 · J2017000038207
MARCO PAUL SRL are CUI 36923660, nr. de înregistrare J2017000038207, înmatriculată pe 17.01.2017. Sediul social e în Sat Peştişu Mare, Municipiul Hunedoara, jud. Hunedoara. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4511. În 2025: cifră de afaceri 211.526 lei, pierdere netă 161.850 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 212 mii lei · mediana 199 mii lei | 106% din mediană |
| Profit net | -162 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | -76.5% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 106 mii lei · mediana 224 mii lei | 47% din mediană |
Comparat cu 270.680 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 211.526 | 378.295 | 317.411 | 198.644 | 852.651 | 176.338 | 33.402 | — | — |
| Venituri totale | 207.895 | 431.595 | 406.999 | 219.130 | 857.832 | 346.194 | 43.392 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | 367.666 | 567.673 | 402.248 | 401.626 | 756.629 | 279.707 | 70.268 | — | 2.542 |
| Profit / pierdere brută | -159.771 | -136.078 | 4.751 | -182.496 | 101.203 | 66.487 | -26.876 | 0 | -2.542 |
| Profit / pierdere netă | -161.850 | -149.024 | 680 | -184.687 | 92.624 | 63.025 | -27.309 | 0 | -2.542 |
| Active imobilizate | 854.350 | 930.391 | 955.696 | 967.915 | 475.739 | 32.248 | 8.226 | 1.081 | 1.081 |
| Active circulante | 146.508 | 108.537 | 121.591 | 74.903 | 117.343 | 14.123 | 1.905 | 481 | 481 |
| Stocuri | 81.456 | 33.526 | 93.400 | 45.500 | 7.971 | — | — | — | — |
| Creanțe | 60.621 | 74.907 | 25.061 | 19.651 | 4.121 | 0 | 0 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 4.431 | 104 | 3.130 | 9.752 | 105.251 | 14.123 | 1.905 | 481 | 481 |
| Datorii | 253.657 | 1.245.961 | 1.135.295 | 1.101.506 | 467.083 | 12.996 | 39.782 | 3.904 | 3.904 |
| Capitaluri proprii | 747.201 | -207.033 | -58.008 | -58.688 | 125.999 | 33.375 | -29.651 | -2.342 | -2.342 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 | 1 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 17.01.2017 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Hunedoara |
| CAEN principal | 4511 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MARCO PAUL SRL |
| Nr. reg. com. | J20/38/2017 |
| EUID | ROONRC.J2017000038207 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-01-17 |
| Sediu social | Str. Cloşca, 13, Mun. Hunedoara, HUNEDOARA |
| Domiciliu fiscal | JUD. HUNEDOARA, MUN. HUNEDOARA, STR. CLOŞCA, NR.13 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AUTOMOKA FLO S.R.L. | aceeași clădire |
| CLUB 69 FLO SRL | aceeași clădire |
| REVERIE BY NAOMI S.R.L. | aceeași clădire |
| UPAGENTS S.R.L. | aceeași clădire |
| OPHTASEPT S.R.L. | 26 m |
| DARIANE MOTORS SRL | 28 m |
| TEA CUP SRL | 28 m |
| DENTAL SHAPE DISTRIBUTION S.R.L. | 36 m |
| DENTAL SHAPE INNOVATION SRL | 36 m |
| ALMA MODEX SRL | 58 m |
| SERELE ROLLS S.R.L. | 58 m |
| IULIA COMALIMEX SRL inactiv | 75 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4511 | 2021 – 2025 |
| 4673 | 2017 – 2020 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (21)
Alte firme din Hunedoara
| 2671290 | AUTOROM GROUP SRL |
| 4125597 | ALIOR EXIM SRL |
| 15548860 | AUTO MARIN SRL |
| 15635281 | CLUB 69 FLO SRL |
| 18091095 | SABYADY SRL |
| 18718276 | CAR DANIEL 2006 SRL |
| 18863845 | CRISTELY GRUP 96 SRL |
| 19058844 | RAMS AUTO SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25