LR LIFESTYLE CONCEPT VISION SRL
CUI 36940466 · J2017000530406
LR LIFESTYLE CONCEPT VISION SRL are CUI 36940466, nr. de înregistrare J2017000530406, înmatriculată pe 20.01.2017. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 1, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4618. În 2025: cifră de afaceri 98.364 lei, pierdere netă 16.679 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 98 mii lei · mediana 199 mii lei | 50% din mediană |
| Profit net | -17 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -17% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 98 mii lei · mediana 224 mii lei | 44% din mediană |
Comparat cu 270.691 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 98.364 | 105.226 | 117.872 | 90.751 | 77.264 | 87.502 | 82.254 | 58.425 |
| Venituri totale | 99.611 | 108.754 | 117.872 | 90.751 | 77.264 | 90.120 | 84.979 | 60.288 |
| Cheltuieli totale | 116.290 | 128.845 | 127.404 | 87.637 | 59.448 | 101.216 | 76.960 | 22.350 |
| Profit / pierdere brută | -16.679 | -20.091 | -9.532 | 3.114 | 17.816 | -11.096 | 8.019 | 37.938 |
| Profit / pierdere netă | -16.679 | -20.340 | -10.711 | 1.531 | 15.992 | -11.998 | 7.169 | 36.596 |
| Active imobilizate | 3.899 | 7.882 | 12.281 | 6.920 | 7.436 | 800 | 1.866 | 2.932 |
| Active circulante | 2.749 | 14.327 | 16.542 | 93.056 | 47.766 | 34.190 | 47.355 | 35.877 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | 742 |
| Creanțe | 673 | 673 | 91 | 69 | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 2.076 | 13.654 | 16.451 | 92.987 | 47.766 | 34.190 | 47.355 | 35.135 |
| Datorii | 54.138 | 53.020 | 39.294 | 8.280 | 7.243 | 3.022 | 5.256 | 2.013 |
| Capitaluri proprii | -47.490 | -30.811 | -10.471 | 91.696 | 47.959 | 31.968 | 43.965 | 36.796 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 20.01.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 4618 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LR LIFESTYLE CONCEPT VISION SRL |
| Nr. reg. com. | J2017000530406 |
| EUID | ROONRC.J2017000530406 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-01-20 |
| Sediu social | Str. Polonă, 55, DEMISOL, Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR POLONĂ, NR.55, DEMISOL, AP.1 |
| Telefon | 0722595828 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AGROPRODINVEST S.R.L. | aceeași clădire |
| AUTO TOURING FORUM SRL inactiv | aceeași clădire |
| CERAM KING ART SRL | aceeași clădire |
| CONSTRUCT REZIDENTIAL NORD S.R.L. | aceeași clădire |
| CONSTRUCT REZIDENTIAL SUD S.R.L. | aceeași clădire |
| DONAU FAKTORING SRL | aceeași clădire |
| EUROVEX S.R.L. | aceeași clădire |
| IMT TRANSPORT S.R.L. | aceeași clădire |
| LEFTER CONSTRUCT SRL | aceeași clădire |
| MSH ACCOMODATIONS AND EVENTS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| SERAPHIM`S HEAVEN S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| SPV GREEN POWER S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4799 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (15)
Sunt 15 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25