GREEN COLLECTIVE S.R.L.
CUI 36960480 · J2019014063404
GREEN COLLECTIVE S.R.L. are CUI 36960480, nr. de înregistrare J2019014063404, înmatriculată pe 18.10.2019. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 6, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7499. În 2025: cifră de afaceri 6.599.570 lei, profit net 2.336.433 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-06-21 | SPEEH HIDROELECTRICA SA | Evaluare a impactului asupra mediului pe | 516 mii lei |
| 2024-01-16 | RAJA S.A CONSTANTA | Servicii privind mediul (Rev.2) | 270 mii lei |
| 2023-12-19 | SPEEH HIDROELECTRICA SA | Evaluare a impactului asupra mediului pe | 679 mii lei |
| 2023-11-14 | SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) | Servicii de cercetare (Rev.2) | 179 mii lei |
| 2023-10-18 | COMUNA CHISELET | Servicii privind mediul (Rev.2) | 30 mii lei |
| 2023-10-16 | SPEEH HIDROELECTRICA SA | Evaluare a impactului asupra mediului pe | 827 mii lei |
| 2023-10-09 | SPEEH HIDROELECTRICA SA | Evaluare a impactului asupra mediului pe | 912 mii lei |
| 2023-08-04 | SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) | Servicii de cercetare (Rev.2) | 300 mii lei |
| 2023-02-27 | SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) | Servicii de cercetare (Rev.2) | 908 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 6,6 mil lei · mediana 172 mii lei | de 38× mediana |
| Profit net | 2,3 mil lei · mediana 31 mii lei | de 74× mediana |
| Salariați | 3 · mediana 1 | 300% din mediană |
| Marjă netă | 35.4% · mediana 23.7% | 149% din mediană |
| Cifră pe salariat | 2,2 mil lei · mediana 176 mii lei | de 12× mediana |
Comparat cu 103.075 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 6.599.570 | 6.456.907 | 2.796.944 | 326.404 | 578 | — | 62.810 | 60.000 | 42.800 |
| Venituri totale | 6.622.037 | 6.456.924 | 2.796.944 | 380.846 | 6.978 | 0 | 62.810 | 60.000 | 42.800 |
| Cheltuieli totale | 3.843.463 | 3.975.167 | 1.310.023 | 262.503 | 23.346 | 9.384 | 15.682 | 7.451 | 13.000 |
| Profit / pierdere brută | 2.778.574 | 2.481.757 | 1.486.921 | 118.343 | -16.368 | -9.384 | 47.128 | 52.549 | 29.800 |
| Profit / pierdere netă | 2.336.433 | 2.141.066 | 1.385.236 | 114.611 | -16.577 | -9.384 | 45.244 | 50.749 | 28.516 |
| Active imobilizate | 2.381.713 | 2.166.611 | 97.469 | 52.612 | 35.063 | 10.282 | 17.794 | 9.792 | 6.513 |
| Active circulante | 3.309.495 | 2.400.947 | 1.607.693 | 114.680 | 7.051 | 68.516 | 88.063 | 71.473 | 24.703 |
| Creanțe | 2.684.913 | 1.892.612 | 827.922 | 70.544 | — | — | 59 | 20.000 | 0 |
| Casa și conturi la bănci | 624.582 | 508.335 | 779.771 | 44.136 | 7.051 | 68.516 | 88.004 | 51.473 | 24.703 |
| Cheltuieli în avans | 860 | 2.407 | 2.406 | 357 | — | — | — | — | — |
| Datorii | 2.312.859 | 1.239.996 | 309.812 | 51.869 | 11.471 | 0 | 2.833 | 1.800 | 2.500 |
| Capitaluri proprii | 3.379.209 | 3.329.969 | 1.397.756 | 115.780 | 30.643 | 78.798 | 103.024 | 79.465 | 28.716 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 | 3 | 1 | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 17.10.2019 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 7499 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | GREEN COLLECTIVE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2019014063404 |
| EUID | ROONRC.J2019014063404 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2019-10-18 |
| Sediu social | Bld. Iuliu Maniu, 6R, Sector 6 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, BLD IULIU MANIU, NR.6R, BL.CORP C5, ET.PARTER, AP.2 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ACTUAL TEAM CONTEXPERT S.R.L. | aceeași clădire |
| ATRIA IMOB S.R.L. | aceeași clădire |
| BIOTRADE COSMECEUTICALS SRL | aceeași clădire |
| CARMEN ARIANA DENTO S.R.L. | aceeași clădire |
| CARMEN DENT ESTETIC S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CHINT NEW ENERGY S.R.L. | aceeași clădire |
| CHINT SOLAR ROMANIA S.R.L. | aceeași clădire |
| CLEAN VOLT ENERGY S.R.L. | aceeași clădire |
| CREVEDIA PROJECT ONE S.R.L. | aceeași clădire |
| CYGNUS CONSULTING S.R.L. | aceeași clădire |
| DAMALE S.R.L. | aceeași clădire |
| DIGITAL CAPITAL GROWTH S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 7490 | 2019 – 2025 |
| 4711 | 2017 – 2018 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (49)
Sunt 49 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25