TASO TODEA COMPANY SRL
CUI 36993347 · J2017000271352
TASO TODEA COMPANY SRL are CUI 36993347, nr. de înregistrare J2017000271352, înmatriculată pe 07.02.2017. Sediul social e în Sat Beregsău Mare, Comuna Săcălaz, jud. Timiş. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4782. În 2025: cifră de afaceri 123.149 lei, pierdere netă 47.162 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 123 mii lei · mediana 199 mii lei | 62% din mediană |
| Profit net | -47 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -38.3% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 123 mii lei · mediana 224 mii lei | 55% din mediană |
Comparat cu 270.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 123.149 | 147.772 | 203.883 | 216.166 | 213.041 | 192.911 | 174.295 | 218.272 | 83.185 |
| Venituri totale | 123.150 | 147.961 | 203.883 | 216.419 | 213.041 | 193.322 | 174.295 | 218.272 | 83.190 |
| Cheltuieli totale | 169.080 | 185.818 | 234.897 | 235.980 | 216.213 | 192.446 | 186.356 | 213.517 | 85.571 |
| Profit / pierdere brută | -45.930 | -37.857 | -31.014 | -19.561 | -3.172 | 876 | -12.061 | 4.755 | -2.381 |
| Profit / pierdere netă | -47.162 | -39.338 | -32.973 | -21.729 | -5.315 | -931 | -13.804 | 2.573 | -3.212 |
| Active imobilizate | 1.520 | 3.238 | 6.917 | 6.909 | 2.675 | 2.966 | 25 | 149 | 273 |
| Active circulante | 112.981 | 106.397 | 91.617 | 93.057 | 77.718 | 53.963 | 36.598 | 39.596 | 24.809 |
| Stocuri | 69.803 | 54.806 | 49.920 | 39.610 | 33.263 | 28.228 | 14.099 | 16.513 | 15.853 |
| Creanțe | 21.404 | 48.673 | 29.831 | 40.418 | 28.444 | 17.087 | 14.519 | 17.576 | 2.883 |
| Casa și conturi la bănci | 21.774 | 2.918 | 11.866 | 13.029 | 16.011 | 8.648 | 7.980 | 5.507 | 6.073 |
| Cheltuieli în avans | 330 | 480 | 217 | 993 | 95 | — | — | — | — |
| Datorii | 276.970 | 225.092 | 174.390 | 143.623 | 101.423 | 72.549 | 51.313 | 40.630 | 28.094 |
| Capitaluri proprii | -162.139 | -114.977 | -75.639 | -42.664 | -20.935 | -15.620 | -14.690 | -885 | -3.012 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 07.02.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş |
| CAEN principal | 4782 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TASO TODEA COMPANY SRL |
| Nr. reg. com. | J2017000271352 |
| EUID | ROONRC.J2017000271352 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-02-07 |
| Sediu social | Sat Beregsău Mare Com. Săcălaz, TIMIŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. TIMIŞ, SAT BEREGSĂU MARE COM. SĂCĂLAZ, BL.3, SC.A, ET.1, AP.6 |
| Telefon | 0767291017 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4532 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (14)
Sunt 14 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Timiş
| 1809523 | CATAU S.R.L. |
| 1847799 | BALDIOS SRL |
| 2798546 | DETACOMP SRL |
| 2798872 | PAJURA SRL |
| 3286013 | GOLF FLORIAN-MARIUS SRL |
| 3484606 | BENDIX SRL |
| 3486593 | SOLLER-COM SRL |
| 3689229 | MAJID SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08