Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

AQUA REAL PAY SRL

CUI 37003170 · J2017000054250

cu contul HoReCaOS, sau pe email

AQUA REAL PAY SRL are CUI 37003170, nr. de înregistrare J2017000054250, înmatriculată pe 08.02.2017. Sediul social e în Municipiul Drobeta-Turnu Severin, jud. Mehedinţi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5630. În 2025: cifră de afaceri 310.183 lei, profit net 70.003 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

9/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 310 mii lei · mediana 166 mii lei 187% din mediană
Profit net 70 mii lei · mediana 1 mii lei de 54× mediana
Salariați 2 · mediana 2 100% din mediană
Marjă netă 22.6% · mediana 1% de 23× mediana
Cifră pe salariat 155 mii lei · mediana 131 mii lei 118% din mediană

Comparat cu 55.573 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 310 mii lei
2017: 218 mii lei 172018: 287 mii lei 182019: 287 mii lei 192020: 248 mii lei 202021: 273 mii lei 212022: 223 mii lei 222023: 262 mii lei 232024: 282 mii lei 242025: 310 mii lei 25
Profit net 70 mii lei
2017: 429 lei 172018: -33 mii lei 182019: -41 mii lei 192020: -11 mii lei 202021: 36 mii lei 212022: 5 mii lei 222023: 42 mii lei 232024: 43 mii lei 242025: 70 mii lei 25
Salariați 2
2017: 5 172018: 5 182019: 5 192020: 5 202021: 3 212022: 3 222023: 2 232024: 2 242025: 2 25
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
Indicator202520242023202220212020201920182017
Cifra de afaceri netă310.183282.114262.335222.595273.492248.244287.460286.611218.110
Venituri totale310.183282.114262.336242.595273.492260.736287.460286.631218.111
Cheltuieli totale232.139231.855217.460234.838235.015269.047326.042316.731215.594
Profit / pierdere brută78.04450.25944.8767.75738.477-8.311-38.582-30.1002.517
Profit / pierdere netă70.00342.78242.2525.33235.742-10.771-41.456-32.966429
Active circulante138.74190.24734.89722.53622.72624.05848.06648.89462.170
Stocuri41.88336.95316.33319.06718.35320.14931.26221.07022.854
Creanțe66.5642.0056271.2864.2468664.8996.1786.710
Casa și conturi la bănci30.29451.28917.9372.1831273.04311.90521.64632.606
Datorii68.43051.33938.77168.66274.184111.258121.85981.23161.541
Capitaluri proprii70.31138.908-3.874-46.126-51.458-87.200-73.793-32.337629
Capital subscris vărsat200200200200200200200200200
Număr mediu de salariați222335555

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 08.02.2017
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mehedinţi
CAEN principal5630
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCAQUA REAL PAY SRL
Nr. reg. com.J2017000054250
EUIDROONRC.J2017000054250
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2017-02-08
Sediu socialStr. Alion, 72, Mun. Drobeta-Turnu Severin, MEHEDINŢI
Domiciliu fiscalJUD. MEHEDINŢI, MUN. DROBETA-TURNU SEVERIN, STR. ALION, NR.72
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
INTERNAL GROUP DTS SRL-D aceeași clădire
MAR-LOC CERY S.R.L. inactiv aceeași clădire
NASHPA SRL inactiv aceeași clădire
SEOMCI SUPER DISTRIBUTION SRL inactiv aceeași clădire
SILVANA CARRIER INTERNATIONAL SRL inactiv aceeași clădire
GODANA SRL inactiv 27 m
ASIS PRO CONS S.R.L. 57 m
D AND C TRANS SPRINTER SRL inactiv 57 m
HILFE EXPERSS S.R.L. inactiv 57 m
MASELLER EU S.R.L. inactiv 57 m
C T A TRANS 77 S.R.L. 70 m
G 3 G MARKET S.R.L. 70 m

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

56302017 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

CAEN autorizat (1)

5630

Alte firme din Mehedinţi

1603662 MODERN SRL
1604340 MIHAIL COM SRL
1606430 FAEC SRL
1606740 VAMIS PARA & CO SNC
1608511 CRIZANTEMA SRL
1613429 MINO MIXT SRL
1619561 MEDRANO ROBU & CO SNC
2450028 SIMPLON TRANS SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25