G3 CLINIC SRL
CUI 37021673 · J2017000164049
G3 CLINIC SRL are CUI 37021673, nr. de înregistrare J2017000164049, înmatriculată pe 10.02.2017. Sediul social e în Municipiul Bacău, jud. Bacău. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 8623. În 2025: cifră de afaceri 48.350 lei, profit net 27.036 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 48 mii lei · mediana 220 mii lei | 22% din mediană |
| Profit net | 27 mii lei · mediana 40 mii lei | 67% din mediană |
| Marjă netă | 55.9% · mediana 22.2% | 252% din mediană |
Comparat cu 38.039 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 48.350 | 55.650 | 0 | — | — | — | — | 17.810 | 1.181.726 |
| Venituri totale | 48.350 | 55.650 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17.810 | 1.181.726 |
| Cheltuieli totale | 16.078 | 80.678 | 1.268 | — | — | — | — | 12.437 | 266.246 |
| Profit / pierdere brută | 32.272 | -25.028 | -1.268 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5.373 | 915.480 |
| Profit / pierdere netă | 27.036 | -26.699 | -1.268 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.844 | 903.663 |
| Active imobilizate | 0 | 22 | 152 | 163 | 163 | 163 | 163 | 163 | 294 |
| Active circulante | 4.959 | 2.992 | 3.851 | 4.921 | 4.921 | 4.921 | 4.921 | 4.921 | 912.336 |
| Creanțe | 158 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
| Casa și conturi la bănci | 4.801 | 2.992 | 3.850 | 4.920 | 4.920 | 4.920 | 4.920 | 4.920 | 912.336 |
| Datorii | 806 | 25.897 | 187 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8.767 |
| Capitaluri proprii | 4.153 | -22.883 | 3.816 | 5.084 | 5.084 | 5.084 | 5.084 | 5.084 | 903.863 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | — | — | — | 0 | 0 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | SUSPENDARE ACTIVITATE din data 20.10.2025 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău |
| CAEN principal | 8623 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | G3 CLINIC SRL |
| Nr. reg. com. | J2017000164049 |
| EUID | ROONRC.J2017000164049 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-02-10 |
| Sediu social | Str. Banca Naţională, 17, Mun. Bacău, BACĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. BANCA NAŢIONALĂ, NR.17 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| EASY CASH FRANCIZA SRL | aceeași clădire |
| EASY CASH SRL | aceeași clădire |
| G.T. EUROPE GROUP SRL inactiv | aceeași clădire |
| OFER CASH SRL | aceeași clădire |
| SPIDER COM SRL | 22 m |
| CULTERIE S.R.L. | 27 m |
| WEBUILD SOLUTION TRADE S.R.L. | 27 m |
| M.C.D. SRL | 28 m |
| MEDICOS DENT S.R.L. | 33 m |
| APOTEOZA SRL inactiv | 48 m |
| ECOPROD ENERGY S.R.L. | 48 m |
| ELECTRADE S.R.L. | 48 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8623 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (7)
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Bacău
| 943674 | DENTA SRL |
| 945381 | PSIDENT SRL |
| 953163 | DENTO-SAN-BUSTUC SRL |
| 954703 | DENTI SERVICE SRL |
| 956011 | DENTAL-DR.NEAGU STEFAN SRL |
| 957432 | V. TINJALA SRL |
| 957912 | MEDENT SRL |
| 969542 | LASTOMA SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08