CĂTĂLIN & IULIAN CONSTRUCŢII BRĂNIŞTENI SRL
CUI 37022113 · J27/99/2017 · radiată
CĂTĂLIN & IULIAN CONSTRUCŢII BRĂNIŞTENI SRL are CUI 37022113, nr. de înregistrare J27/99/2017, înmatriculată pe 10.02.2017. Sediul social e în Municipiul Roman, jud. Neamţ. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4339. În 2023: cifră de afaceri 10.200 lei, profit net 4.612 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 10 mii lei · mediana 221 mii lei | 5% din mediană |
| Profit net | 5 mii lei · mediana 19 mii lei | 25% din mediană |
| Marjă netă | 45.2% · mediana 9.3% | 486% din mediană |
Comparat cu 112.118 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 10.200 | 22.800 | 60.800 | 16.500 | 21.770 | 14.400 | 25.720 |
| Venituri totale | 10.200 | 22.800 | 60.800 | 16.500 | 21.770 | 14.400 | 25.720 |
| Cheltuieli totale | 4.443 | 4.648 | 57.758 | 15.607 | 6.176 | 1.009 | 5.760 |
| Profit / pierdere brută | 5.757 | 18.152 | 3.042 | 893 | 15.594 | 13.391 | 19.960 |
| Profit / pierdere netă | 4.612 | 17.468 | 1.254 | 398 | 14.941 | 12.959 | 19.188 |
| Active circulante | 48.770 | 46.408 | 46.903 | 47.765 | 47.332 | 32.537 | 19.487 |
| Stocuri | — | — | — | 1.059 | — | — | — |
| Creanțe | 25.308 | 22.123 | 20.000 | 42.250 | 42.250 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 23.462 | 24.285 | 26.903 | 4.456 | 5.082 | 32.537 | 19.487 |
| Datorii | -2.250 | 0 | 17.963 | 79 | 44 | 191 | 99 |
| Capitaluri proprii | 51.020 | 46.408 | 28.940 | 47.686 | 47.288 | 32.346 | 19.388 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RADIERE din data 30.01.2025 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală ROMAN |
| CAEN principal | 4339 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CĂTĂLIN & IULIAN CONSTRUCŢII BRĂNIŞTENI SRL |
| Nr. reg. com. | J27/99/2017 |
| EUID | ROONRC.J27/99/2017 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-02-10 |
| Sediu social | Aleea Liliacului, Mun. Roman, NEAMŢ |
| Domiciliu fiscal | JUD. NEAMŢ, MUN. ROMAN, ALEEA LILIACULUI, BL.11, AP.4 |
| Telefon | 0708469787 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BIDRAG SRL inactiv | aceeași clădire |
| DAMIAN MĂDĂLIN FOTBAL SRL-D inactiv | aceeași clădire |
| EMIRAZ INVEST SRL | aceeași clădire |
| FRIZERI ART S.R.L. | aceeași clădire |
| GAVALI ALEX BUSINESS S.R.L. | aceeași clădire |
| IRITAC TRANS SRL inactiv | aceeași clădire |
| LAURA HAIR STUDIO S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| MICROTEC - NGU S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| MONO SOFTWARE S.R.L. | aceeași clădire |
| MURACA INVESTEMENTS SRL inactiv | aceeași clădire |
| PATAKE STORE SRL | aceeași clădire |
| ROMAN GRES S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4339 | 2017 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (24)
Sunt 24 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (9)
Alte firme din Neamţ
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25