STN VALORINVEST SRL
CUI 37029294 · J2017000223089
STN VALORINVEST SRL are CUI 37029294, nr. de înregistrare J2017000223089, înmatriculată pe 13.02.2017. Sediul social e în Municipiul Braşov, jud. Braşov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6831. În 2025: cifră de afaceri 86.750 lei, pierdere netă 11.864 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 87 mii lei · mediana 124 mii lei | 70% din mediană |
| Profit net | -12 mii lei · mediana 17 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -13.7% · mediana 19.4% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 55.919 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 86.750 | 95.450 | 90.994 | 68.660 | 23.400 | 59.850 | 55.480 | 48.400 | 39.852 |
| Venituri totale | 86.750 | 95.450 | 90.994 | 68.660 | 23.400 | 59.850 | 55.480 | 48.400 | 39.852 |
| Cheltuieli totale | 93.304 | 66.438 | 72.573 | 38.105 | 23.116 | 33.833 | 58.670 | 44.811 | 33.365 |
| Profit / pierdere brută | -6.554 | 29.012 | 18.421 | 30.555 | 284 | 26.017 | -3.190 | 3.589 | 6.487 |
| Profit / pierdere netă | -11.864 | 21.365 | 13.140 | 28.635 | -334 | 24.281 | -4.854 | 2.137 | 6.089 |
| Active imobilizate | — | — | 1.313 | 3.563 | — | 552 | 2.207 | — | 17 |
| Active circulante | 67.197 | 86.710 | 55.948 | 41.469 | 28.012 | 27.723 | 19.465 | 8.879 | 13.787 |
| Creanțe | 15.267 | 16.109 | 17.038 | 34.210 | 13.250 | 7.250 | 2.250 | 2.250 | 4.525 |
| Casa și conturi la bănci | 51.930 | 70.601 | 38.910 | 7.259 | 14.762 | 20.473 | 17.215 | 6.629 | 9.262 |
| Cheltuieli în avans | 3.194 | 260 | — | — | 57 | — | 33 | — | — |
| Datorii | 30.636 | 24.240 | 15.896 | 5.937 | 550 | 422 | 18.133 | 453 | 7.515 |
| Capitaluri proprii | 39.755 | 62.730 | 41.365 | 39.095 | 27.519 | 27.853 | 3.572 | 8.426 | 6.289 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 13.02.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov |
| CAEN principal | 6831 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | STN VALORINVEST SRL |
| Nr. reg. com. | J2017000223089 |
| EUID | ROONRC.J2017000223089 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-02-13 |
| Sediu social | Str. Lebedei, 27, Mun. Braşov, BRAŞOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. LEBEDEI, NR.27, BL.B80, ET.2, AP.27 |
| Telefon | 0745992155 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| 3M TOURISM CONSULTING S.R.L. | aceeași clădire |
| ALL RED STORE S.R.L. | aceeași clădire |
| ALTERNATIVA HOLISTIC CHIROPRACTIC SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ | aceeași clădire |
| AMA TECH SYSTEMS S.R.L. | aceeași clădire |
| ART STRING DESIGN S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ATELIS DREAM HOMES S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ATXPLORE S.R.L. | aceeași clădire |
| AUTOMOLINKED S.R.L. | aceeași clădire |
| AVA RIDESHARING S.R.L. | aceeași clădire |
| BACEX S.R.L. | aceeași clădire |
| BARSOLUTION S.R.L. | aceeași clădire |
| BRASSOVIA APARTMENTS S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6831 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (151)
Sunt 151 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Braşov
| 1095653 | MINUS 22 PREMIUM FOOD SRL |
| 1097352 | TITUS SRL |
| 1109783 | GEMA SRL |
| 1111341 | LAVANDA SRL |
| 1114976 | KRONHAUS IMOB SRL |
| 1123257 | BENEFIC SRL |
| 2079028 | PREMIER SRL |
| 2571135 | PRAXIS SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25