CONTA BUSINESS SUPPORT SRL
CUI 37048784 · J2017000190262
CONTA BUSINESS SUPPORT SRL are CUI 37048784, nr. de înregistrare J2017000190262, înmatriculată pe 15.02.2017. Sediul social e în Municipiul Târgu Mureş, jud. Mureş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6920. În 2025: cifră de afaceri 221.386 lei, profit net 146.816 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 221 mii lei · mediana 172 mii lei | 129% din mediană |
| Profit net | 147 mii lei · mediana 31 mii lei | 466% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 66.3% · mediana 23.7% | 280% din mediană |
| Cifră pe salariat | 221 mii lei · mediana 176 mii lei | 126% din mediană |
Comparat cu 103.075 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 221.386 | 192.850 | 56.986 | 87.240 | 70.460 | 67.470 | 74.697 | 79.884 | 61.933 |
| Venituri totale | 231.578 | 201.038 | 57.958 | 88.420 | 70.460 | 67.470 | 74.697 | 79.884 | 61.933 |
| Cheltuieli totale | 82.450 | 74.244 | 38.024 | 6.543 | 5.309 | 3.006 | 3.909 | 8.702 | 9.769 |
| Profit / pierdere brută | 149.128 | 126.794 | 19.934 | 81.877 | 65.151 | 64.464 | 70.788 | 71.182 | 52.164 |
| Profit / pierdere netă | 146.816 | 124.784 | 16.665 | 79.302 | 63.079 | 62.589 | 68.547 | 68.785 | 50.306 |
| Active imobilizate | 0 | 610 | 1.377 | 2.349 | — | — | — | — | 28 |
| Active circulante | 171.400 | 295.125 | 167.286 | 133.596 | 176.551 | 214.372 | 177.851 | 109.428 | 50.989 |
| Creanțe | 130.660 | 18.195 | 5.718 | 30 | 147 | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 40.740 | 276.930 | 161.568 | 133.566 | 176.404 | 214.372 | 177.851 | 109.428 | 50.989 |
| Datorii | 24.284 | 21.063 | 17.803 | 778 | 6.203 | 1.839 | 539 | 663 | 511 |
| Venituri în avans | — | 405 | 1.377 | 8.498 | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 147.116 | 274.267 | 149.483 | 126.669 | 170.348 | 212.533 | 177.312 | 108.765 | 50.506 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 15.02.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş |
| CAEN principal | 6920 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CONTA BUSINESS SUPPORT SRL |
| Nr. reg. com. | J2017000190262 |
| EUID | ROONRC.J2017000190262 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-02-15 |
| Sediu social | Str. Muncii, 5, Mun. Târgu Mureş, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. MUNCII, NR.5, AP.13 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BARNES TAX SRL | aceeași clădire |
| GRAZIOSO MUSIC S.R.L. | aceeași clădire |
| ALEX MET SRL inactiv | 25 m |
| DENTOCRIS SRL | 25 m |
| AVOLO S.R.L. | 32 m |
| ADR CAR SPEDITION & LOGISTIC S.R.L. | 33 m |
| ADR CAR SRL | 33 m |
| THERAPY KIDS MUREȘ S.R.L. | 33 m |
| COSTEL SI FLORIN CONSTRUCT S.R.L. inactiv | 42 m |
| DJ NICU HORVATH SRL inactiv | 42 m |
| MASTER DELTA CONSTRUCT SRL | 42 m |
| PROBELCO INTERNATIONAL SRL inactiv | 42 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6920 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Mureş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25