ABYDAV ACOPERIS SRL
CUI 37087635 · J2017000143271
ABYDAV ACOPERIS SRL are CUI 37087635, nr. de înregistrare J2017000143271, înmatriculată pe 22.02.2017. Sediul social e în Sat Oglinzi, Comuna Răuceşti, jud. Neamţ. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4341. În 2025: cifră de afaceri 711.280 lei, profit net 189.600 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 711 mii lei · mediana 221 mii lei | 322% din mediană |
| Profit net | 190 mii lei · mediana 19 mii lei | de 10× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 26.7% · mediana 9.3% | 287% din mediană |
| Cifră pe salariat | 711 mii lei · mediana 141 mii lei | 504% din mediană |
Comparat cu 112.124 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 711.280 | 209.822 | 273.700 | 117.726 | 237.256 | 490.437 | 290.455 |
| Venituri totale | 711.280 | 209.822 | 273.700 | 131.634 | 237.256 | 499.422 | 292.226 |
| Cheltuieli totale | 485.566 | 192.685 | 191.133 | 121.777 | 170.386 | 201.584 | 64.021 |
| Profit / pierdere brută | 225.714 | 17.137 | 82.567 | 9.857 | 66.870 | 297.838 | 228.205 |
| Profit / pierdere netă | 189.600 | 14.395 | 79.682 | 8.594 | 64.472 | 292.911 | 225.037 |
| Active imobilizate | 16.904 | 72.161 | 91.751 | 120.173 | 114.336 | 144.012 | 15.288 |
| Active circulante | 340.125 | 101.032 | 85.879 | 225.920 | 332.523 | 276.048 | 213.989 |
| Stocuri | 8.029 | 47.637 | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 388 | 1.578 | 1.849 | — | — | 368 | 620 |
| Casa și conturi la bănci | 331.708 | 51.817 | 84.030 | 225.920 | 332.523 | 275.680 | 213.369 |
| Datorii | 4.975 | 10.739 | 4.940 | 85.977 | 116.287 | 153.961 | 4.040 |
| Capitaluri proprii | 352.054 | 162.454 | 172.690 | 260.116 | 330.572 | 266.099 | 225.237 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 22.02.2017 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească TÂRGU NEAMŢ |
| CAEN principal | 4341 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ABYDAV ACOPERIS SRL |
| Nr. reg. com. | J2017000143271 |
| EUID | ROONRC.J2017000143271 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-02-22 |
| Sediu social | 1, Sat Oglinzi Com. Răuceşti, NEAMŢ |
| Domiciliu fiscal | JUD. NEAMŢ, SAT OGLINZI COM. RĂUCEŞTI, NR.1 |
| Telefon | 0740600561 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4391 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (8)
Alte firme din Neamţ
| 23489047 | TEO CONSTRUCT SRL |
| 33449333 | ART WOOD END ROOF S.R.L. |
| 41239073 | ANTIK ROOF BEST S.R.L. |
| 48766496 | UST S.R.L. |
| 52692893 | AYANICO CONSTRUCT S.R.L. |
| 54406343 | AMD ROOF S.R.L. |
Actualizat ANAF: 2026-10-15 · ONRC: 2026-10-25