Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

AD RESEARCH SERVICES S.R.L.

CUI 37136185 · J23/1763/2018

cu contul HoReCaOS, sau pe email

AD RESEARCH SERVICES S.R.L. are CUI 37136185, nr. de înregistrare J23/1763/2018, înmatriculată pe 23.04.2018. Sediul social e în Oraş Otopeni, jud. Ilfov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4690. În 2025: cifră de afaceri 0 lei, profit net 0 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

7/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 0 lei · mediana 198 mii lei 0% din mediană
Profit net 0 lei · mediana 3 mii lei 0% din mediană
Salariați 0 · mediana 1 0% din mediană

Comparat cu 272.135 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 0 lei
2018: 0 lei 182019: 0 lei 192020: 0 lei 202021: 0 lei 212022: 0 lei 222023: 0 lei 232024: 0 lei 242025: 0 lei 25
Profit net 0 lei
2018: -8 mii lei 182019: -8 mii lei 192020: -8 mii lei 202021: -3 mii lei 212022: -340 lei 222023: 0 lei 232024: 0 lei 242025: 0 lei 25
Salariați 0
2018: 0 182019: 0 192020: 0 202021: 0 212022: 0 222023: 0 232024: 0 242025: 0 25
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
Indicator20252024202320222021202020192018
Cheltuieli totale0003403.2337.6547.6547.654
Profit / pierdere brută000-340-3.233-7.654-7.654-7.654
Profit / pierdere netă000-340-3.233-7.654-7.654-7.654
Active imobilizate03.1913.1913.1923.1926.42514.07921.733
Active circulante424343430000
Creanțe424343430000
Datorii058.39658.39758.39758.01458.01458.01458.014
Capitaluri proprii42-55.162-55.163-55.162-54.822-51.589-43.935-36.281
Capital subscris vărsat200200200200200200200200

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareTRANSFER(SOSIRE) din data 23.04.2018
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
CAEN principal4690
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCAD RESEARCH SERVICES S.R.L.
Nr. reg. com.J23/1763/2018
EUIDROONRC.J23/1763/2018
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2018-04-23
Sediu socialStr. 23 August, 244-41/1, CAMERA 1, Orş. Otopeni, ILFOV
Domiciliu fiscalJUD. ILFOV, ORŞ. OTOPENI, STR. 23 AUGUST, NR.244-41/1, CAMERA 1
Telefon0743608272
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
ACENESCU HOUSE S.R.L. aceeași clădire
ARTHUR IRIDON CONSULTING S.R.L. aceeași clădire
AUTOROM TRAVEL SRL aceeași clădire
AZURE FOREST S.R.L. aceeași clădire
BATERINO ENERGY S.R.L. aceeași clădire
BLACK DIGITAL S.R.L. inactiv aceeași clădire
CANATA URBAN S.R.L. aceeași clădire
CMO SHOP S.R.L. inactiv aceeași clădire
COMMIX TRADE AGENCY S.R.L. aceeași clădire
CP FIN RISK S.R.L. aceeași clădire
CSFIT SCIENCE CONTENT S.R.L. inactiv aceeași clădire
DON TORO S.R.L. aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

56302018 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

CAEN autorizat (15)

461846194634463646374639464146424690476547917021731196029604

Alte firme din Ilfov

482708 BICOM P A IMPEX SRL
2353556 NORTH TRADING SRL
2595258 OF SYSTEMS S.R.L.
2733083 DIFERCOM SRL
2792381 ETCO NETWORK SRL
2835610 CANADIAN TRADING S.R.L.
3019270 GURAN & CO IMPEX SRL
3023297 NICOLAS COM EXIM SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-12