INTENS BEAUTY STYLE SRL
CUI 37166321 · J26/347/2017 · dizolvare
INTENS BEAUTY STYLE SRL are CUI 37166321, nr. de înregistrare J26/347/2017, înmatriculată pe 07.03.2017. Sediul social e în Sat Budiu Mic, Comuna Crăciuneşti, jud. Mureş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9602. În 2025: cifră de afaceri 10.080 lei, pierdere netă 787 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 10 mii lei · mediana 66 mii lei | 15% din mediană |
| Profit net | -787 lei · mediana 2 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -7.8% · mediana 3.7% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 29.299 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 10.080 | 42.125 | 34.491 | 24.450 | 31.368 | 37.161 | 26.441 | 25.781 | 29.364 |
| Venituri totale | 11.021 | 42.156 | 34.546 | 24.450 | 31.368 | 37.161 | 26.441 | 25.781 | 29.364 |
| Cheltuieli totale | 11.475 | 19.898 | 32.415 | 23.797 | 23.678 | 21.990 | 20.920 | 24.811 | 23.824 |
| Profit / pierdere brută | -454 | 22.258 | 2.131 | 653 | 7.690 | 15.171 | 5.521 | 970 | 5.540 |
| Profit / pierdere netă | -787 | 19.038 | 1.576 | -67 | 6.861 | 14.114 | 4.728 | 196 | 4.673 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 4 | 19 | 34 |
| Active circulante | 20.608 | 36.495 | 14.867 | 4.744 | 31.699 | 25.149 | 10.067 | 5.406 | 6.124 |
| Stocuri | — | 0 | 1.315 | 2.087 | 177 | 493 | 2.493 | 2.141 | 1.720 |
| Creanțe | 117 | 1.542 | 1.542 | 41 | 113 | 13 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 20.491 | 34.953 | 12.010 | 2.616 | 31.409 | 24.643 | 7.574 | 3.265 | 4.404 |
| Cheltuieli în avans | — | 207 | 3.096 | 194 | 115 | 114 | 100 | — | 74 |
| Datorii | 608 | 15.914 | 16.213 | 4.764 | 1.042 | 1.352 | 374 | 356 | 1.359 |
| Capitaluri proprii | 20.000 | 20.788 | 1.750 | 174 | 30.772 | 23.911 | 9.797 | 5.069 | 4.873 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 07.03.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş |
| CAEN principal | 9602 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | INTENS BEAUTY STYLE SRL |
| Nr. reg. com. | J26/347/2017 |
| EUID | ROONRC.J26/347/2017 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-03-07 |
| Sediu social | Str. Podului, 63, Sat Budiu Mic Com. Crăciuneşti, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, SAT BUDIU MIC COM. CRĂCIUNEŞTI, STR. PODULUI, NR.63 |
| Telefon | 0744841139 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9602 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Mureş
| 1222323 | SALON DAPHNE SRL |
| 4366714 | NICO IMPEX SRL |
| 6416274 | SALON CONI PREST SRL |
| 14238747 | DERMESTET SRL |
| 14582316 | FREESTYLE SRL |
| 14672397 | COCO SALON SRL |
| 14922230 | FELYS SRL |
| 15870970 | TELADOM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25