BAHAMAT & ASOCIAŢII SRL
CUI 37178121 · J4/331/2017
BAHAMAT & ASOCIAŢII SRL are CUI 37178121, nr. de înregistrare J4/331/2017, înmatriculată pe 09.03.2017. Sediul social e în Municipiul Oneşti, jud. Bacău. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 6920. În 2025: cifră de afaceri 325.950 lei, profit net 157.757 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 326 mii lei · mediana 172 mii lei | 189% din mediană |
| Profit net | 158 mii lei · mediana 31 mii lei | 501% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 48.4% · mediana 23.7% | 204% din mediană |
| Cifră pe salariat | 163 mii lei · mediana 176 mii lei | 93% din mediană |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 325.950 | 298.450 | 298.200 | 267.210 | 298.745 | 272.680 | 216.718 | 207.444 | 141.990 |
| Venituri totale | 325.950 | 298.450 | 298.200 | 267.210 | 298.745 | 272.680 | 217.412 | 207.444 | 141.990 |
| Cheltuieli totale | 163.300 | 156.722 | 140.800 | 132.989 | 135.920 | 100.306 | 85.025 | 72.336 | 33.488 |
| Profit / pierdere brută | 162.650 | 141.728 | 157.400 | 134.221 | 162.825 | 172.374 | 132.387 | 135.108 | 108.502 |
| Profit / pierdere netă | 157.757 | 139.042 | 154.865 | 131.950 | 159.898 | 169.845 | 130.217 | 133.034 | 107.081 |
| Active imobilizate | 666 | 2.265 | 3.863 | 5.462 | 8.251 | 2.380 | 3.570 | 4.760 | 5.950 |
| Active circulante | 164.455 | 181.200 | 194.571 | 144.004 | 158.983 | 185.192 | 249.231 | 195.466 | 104.083 |
| Stocuri | — | 2.337 | 546 | — | 3.483 | — | 1.099 | — | — |
| Creanțe | 1.103 | 350 | 85 | 5.412 | 1.100 | 1.705 | 513 | 3.066 | 350 |
| Casa și conturi la bănci | 163.352 | 178.513 | 193.940 | 138.592 | 154.400 | 183.487 | 247.619 | 192.400 | 103.733 |
| Datorii | 5.232 | 11.333 | 11.344 | 7.241 | 6.959 | 9.195 | 4.269 | 1.911 | 2.752 |
| Capitaluri proprii | 159.889 | 172.132 | 187.090 | 142.225 | 160.275 | 178.377 | 248.532 | 198.315 | 107.281 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 09.03.2017 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Oneşti |
| CAEN principal | 6920 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | BAHAMAT & ASOCIAŢII SRL |
| Nr. reg. com. | J04/331/2017 |
| EUID | ROONRC.J4/331/2017 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-03-09 |
| Sediu social | Str. Tineretului, Mun. Oneşti, BACĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BACĂU, MUN. ONEŞTI, STR. TINERETULUI, BL.3, ET.1, AP.9 |
| Telefon | 0723405290 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALANEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| FREE ENERGY HOUSE SRL-D inactiv | aceeași clădire |
| OL & MI IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| FELDA EUROPE SRL inactiv | 33 m |
| BUNGHEZ PRODCOM SRL | 81 m |
| NIC-LUC SRL inactiv | 81 m |
| SIMIGAL SRL inactiv | 81 m |
| ŞTEFANIA 2006 SRL inactiv | 81 m |
| DENTAL SAV SRL | 86 m |
| EUROGRIG PRODEXIM SRL | 86 m |
| G.T.M. TRANSPORT SRL inactiv | 86 m |
| IACON TEXT SRL inactiv | 86 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6920 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
| 46708499 | ONESUN ENERG S.R.L. inactiv |
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bacău
| 957874 | VANICA SRL |
| 986810 | MOICOM SRL |
| 2819975 | EGAL AUDIT SRL |
| 3412880 | TRAVEXPERT SRL |
| 4277471 | GEONIK EVICONT SRL |
| 5662173 | GEOPRIN CONSULTING SRL |
| 6699294 | LARN SRL |
| 6896377 | INFO CONT SERV SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25