COSI-COM SRL
CUI 3721290 · J1993000267360 · radiată
COSI-COM SRL are CUI 3721290, nr. de înregistrare J1993000267360, înmatriculată pe 26.03.1993. Sediul social e în Municipiul Tulcea, jud. Tulcea. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6820. În 2024: cifră de afaceri 717.840 lei, profit net 87.351 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 718 mii lei · mediana 124 mii lei | 577% din mediană |
| Profit net | 87 mii lei · mediana 17 mii lei | 525% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 12.2% · mediana 19.4% | 63% din mediană |
| Cifră pe salariat | 718 mii lei · mediana 172 mii lei | 418% din mediană |
Comparat cu 55.919 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 717.840 | 815.004 | 779.768 | 740.532 | 582.320 | 684.102 | 716.694 | 664.745 | 667.309 | 581.109 | 503.911 | 461.635 | 443.655 | 406.055 |
| Venituri totale | 717.863 | 815.004 | 779.768 | 740.532 | 582.320 | 684.102 | 716.694 | 664.745 | 667.309 | 581.109 | 504.367 | 461.865 | 445.670 | 406.233 |
| Cheltuieli totale | 613.517 | 696.416 | 646.717 | 589.589 | 461.044 | 615.372 | 644.157 | 598.061 | 589.106 | 531.789 | 467.144 | 428.425 | 408.286 | 379.390 |
| Profit / pierdere brută | 104.346 | 118.588 | 133.051 | 150.943 | 121.276 | 68.730 | 72.537 | 66.684 | 78.203 | 49.320 | 37.223 | 33.440 | 37.384 | 26.843 |
| Profit / pierdere netă | 87.351 | 110.601 | 125.402 | 143.678 | 116.843 | 61.876 | 65.365 | 60.132 | 64.894 | 40.237 | 30.715 | 27.594 | 30.877 | 22.057 |
| Active imobilizate | 104.260 | 62.652 | 66.832 | 70.744 | 71.683 | 74.920 | 78.156 | 81.393 | 84.630 | 87.866 | 91.608 | 88.510 | 72.572 | 75.587 |
| Active circulante | 202.855 | 272.726 | 282.010 | 264.391 | 250.843 | 260.620 | 244.705 | 228.112 | 209.405 | 192.139 | 177.117 | 191.233 | 166.408 | 156.850 |
| Stocuri | 44.466 | 265.905 | 271.463 | 248.118 | 235.880 | 243.671 | 241.830 | 222.185 | 200.045 | 188.338 | 175.451 | 181.343 | 163.668 | 151.327 |
| Creanțe | 65.150 | 1.096 | 2.485 | 1.652 | 1.124 | 10.354 | 1.230 | 1.172 | 3.587 | 3.134 | 1.109 | 8.852 | 453 | 839 |
| Casa și conturi la bănci | 93.239 | 5.725 | 8.062 | 14.621 | 13.839 | 6.595 | 1.645 | 4.755 | 5.773 | 667 | 557 | 1.038 | 2.287 | 4.684 |
| Datorii | 88.558 | 139.171 | 137.834 | 78.905 | 93.131 | 161.112 | 144.944 | 136.821 | 116.589 | 127.216 | 125.458 | 139.597 | 114.264 | 116.541 |
| Capitaluri proprii | 218.557 | 196.207 | 211.008 | 256.230 | 229.395 | 174.428 | 177.917 | 172.684 | 177.446 | 152.789 | 143.267 | 140.146 | 124.716 | 115.896 |
| Capital subscris vărsat | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RADIERE din data 22.07.2025 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea |
| CAEN principal | 6820 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | COSI-COM SRL |
| Nr. reg. com. | J1993000267360 |
| EUID | ROONRC.J1993000267360 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1993-03-26 |
| Sediu social | Str. Isaccei, 45, MEZANIN. depozit nr.1, Mun. Tulcea, TULCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. TULCEA, MUN. TULCEA, STR. ISACCEI, NR.45, MEZANIN. DEPOZIT NR.1, BL.B3 |
| Telefon | 0240513032 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ARGENTINA SRL | aceeași clădire |
| BEST ALLINOUT SRL | aceeași clădire |
| BIZ COMPLEX EXCLUSIV SRL | aceeași clădire |
| CAD GIS SRL inactiv | aceeași clădire |
| CONTEXPERT EXCLUSIV SRL | aceeași clădire |
| DELTA SAMITUR SRL | aceeași clădire |
| M.D.A. SRL | aceeași clădire |
| RAM DIDACTIC S.R.L. | aceeași clădire |
| ROMBOX GERO SRL inactiv | aceeași clădire |
| TOURS GALEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| FREE TAXUTIL SRL | 34 m |
| MASH-MEDIA PROJECT S.R.L. | 34 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4771 | 2011 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (16)
Sunt 16 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Tulcea
| 2360197 | MARCOMI SRL |
| 2360901 | DELTAPAN SA |
| 2360960 | COMAROM SRL |
| 2361400 | MIRAJ SRL |
| 2361443 | COSIALIMENT SRL |
| 2361737 | DONARIS SA |
| 2361818 | ESPRIT SRL |
| 2362317 | METEX SA |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25