MACOVIN EXCLUSIV SRL
CUI 37212940 · J2017000234272
MACOVIN EXCLUSIV SRL are CUI 37212940, nr. de înregistrare J2017000234272, înmatriculată pe 15.03.2017. Sediul social e în Municipiul Piatra Neamţ, jud. Neamţ. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6820. În 2025: cifră de afaceri 104.402 lei, profit net 13.933 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 104 mii lei · mediana 124 mii lei | 84% din mediană |
| Profit net | 14 mii lei · mediana 17 mii lei | 84% din mediană |
| Marjă netă | 13.3% · mediana 19.4% | 69% din mediană |
Comparat cu 55.925 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 104.402 | 98.617 | 82.673 | 67.295 | 72.613 | 57.399 | 21.608 | 699 |
| Venituri totale | 105.302 | 100.752 | 83.892 | 72.638 | 72.613 | 57.411 | 21.608 | 699 |
| Cheltuieli totale | 87.751 | 79.350 | 68.921 | 51.970 | 44.330 | 44.180 | 17.178 | 6.214 |
| Profit / pierdere brută | 17.551 | 21.402 | 14.971 | 20.668 | 28.283 | 13.231 | 4.430 | -5.515 |
| Profit / pierdere netă | 13.933 | 17.181 | 11.048 | 18.648 | 26.104 | 11.558 | 3.782 | -5.536 |
| Active imobilizate | 5.297 | 3.329 | 15.239 | 32.736 | 50.232 | 67.664 | 78.198 | — |
| Active circulante | 57.286 | 65.131 | 37.814 | 19.477 | 19.984 | 5.010 | 12.056 | 989 |
| Creanțe | 8.617 | — | 1.740 | 5.899 | 1.155 | 0 | 550 | — |
| Casa și conturi la bănci | 48.669 | 65.131 | 36.074 | 13.578 | 18.829 | 5.010 | 11.506 | 989 |
| Datorii | 48.410 | 51.039 | 19.617 | 32.325 | 34.108 | 62.630 | 91.808 | 6.325 |
| Venituri în avans | — | — | 2.500 | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 14.173 | 17.421 | 30.936 | 19.888 | 36.108 | 10.044 | -1.554 | -5.336 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 15.03.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ |
| CAEN principal | 6820 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MACOVIN EXCLUSIV SRL |
| Nr. reg. com. | J2017000234272 |
| EUID | ROONRC.J2017000234272 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-03-15 |
| Sediu social | Aleea Paltinilor, 3, Mun. Piatra Neamţ, NEAMŢ |
| Domiciliu fiscal | JUD. NEAMŢ, MUN. PIATRA NEAMŢ, ALEEA PALTINILOR, NR.3, BL.B2, SC.A, ET.3, AP.14 |
| Telefon | 0733999936 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A & M GENERALSOFT SRL inactiv | aceeași clădire |
| ABATRANS CONCEPT LTG S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AUTISM SPECTRUM THERAPY S.R.L. | aceeași clădire |
| AUTISM TREATMENT CENTER SRL | aceeași clădire |
| BSCOCT CONSULT SRL | aceeași clădire |
| CEVAMUSIC SRL-D | aceeași clădire |
| CORBU TRANS SRL | aceeași clădire |
| LCV MARK TRADE SRL inactiv | aceeași clădire |
| OCDEL IMPEX SRL | aceeași clădire |
| OXYGEN HYPERBARIC THERAPY S.R.L. | aceeași clădire |
| SAFE TRANSPORTER EXPRESS SRL | aceeași clădire |
| SEPA PLUS SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4725 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (16)
Sunt 16 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Neamţ
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25