DREAM APARTAMENTS S.R.L.
CUI 37214062 · J2017003411407
DREAM APARTAMENTS S.R.L. are CUI 37214062, nr. de înregistrare J2017003411407, înmatriculată pe 15.03.2017. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 6820. În 2025: cifră de afaceri 108.411 lei, profit net 823 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 108 mii lei · mediana 124 mii lei | 87% din mediană |
| Profit net | 823 lei · mediana 17 mii lei | 5% din mediană |
| Marjă netă | 0.8% · mediana 19.4% | 4% din mediană |
Comparat cu 55.922 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 108.411 | 176.209 | 266.506 | 184.443 | 230.095 | 163.962 | 156.786 | 126.003 | 19.715 |
| Venituri totale | 108.431 | 176.700 | 266.506 | 184.443 | 230.153 | 163.962 | 156.875 | 126.030 | 19.715 |
| Cheltuieli totale | 107.233 | 207.926 | 199.374 | 188.402 | 236.908 | 163.009 | 149.619 | 133.992 | 40.303 |
| Profit / pierdere brută | 1.198 | -31.226 | 67.132 | -3.959 | -6.755 | 953 | 7.256 | -7.962 | -20.588 |
| Profit / pierdere netă | 823 | -31.226 | 64.521 | -9.493 | -9.057 | -608 | 5.687 | -9.221 | -20.894 |
| Active imobilizate | 13.298 | 25.318 | 37.338 | 40.934 | 60.974 | 93.578 | 126.806 | 161.497 | 4.579 |
| Active circulante | 71.347 | 60.942 | 189.917 | 112.751 | 100.466 | 79.817 | 48.118 | 33.405 | 16.490 |
| Stocuri | — | — | 104.737 | 90.301 | 81.925 | 61.004 | 47.585 | 33.036 | 13.376 |
| Creanțe | 33.061 | 470 | 398 | 1.470 | 14.966 | 16.772 | — | 3 | 2.395 |
| Casa și conturi la bănci | 672 | 34.381 | 55.696 | 20.980 | 3.575 | 2.041 | 533 | 366 | 719 |
| Cheltuieli în avans | 250 | 92 | 535 | 567 | — | 1.181 | 124 | 414 | 215 |
| Datorii | 94.163 | 96.442 | 206.655 | 197.638 | 195.333 | 199.412 | 199.276 | 225.231 | 41.978 |
| Capitaluri proprii | -9.268 | -10.090 | 21.135 | -43.386 | -33.893 | -24.836 | -24.228 | -29.915 | -20.694 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 2 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 15.03.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 6820 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DREAM APARTAMENTS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2017003411407 |
| EUID | ROONRC.J2017003411407 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-03-15 |
| Sediu social | Str. Mihail Ivanovici Glinka, 10, PARTER. CAMERA 2, Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR MIHAIL IVANOVICI GLINKA, NR.10, PARTER. CAMERA 2, AP.1 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A & L EVENTS & SERVICES SRL | aceeași clădire |
| BELCROM IMPEX SRL | aceeași clădire |
| GAMMA TOTAL GRUP SRL inactiv | aceeași clădire |
| AGS ORGANIZATION S.R.L. | 25 m |
| COSTEL SI ASOCIATII IMOB S.R.L. | 25 m |
| K-IT OUTSOURCING SRL | 25 m |
| MAXBEN S.R.L. | 25 m |
| SERVICII VIDEO ONLINE DS S.R.L. | 25 m |
| TRADUCERI AUTORIZATE BUCURESTI SRL | 25 m |
| VORBRIDGE SYSTEMS S.R.L. | 25 m |
| MAGENDOO INTERACTIVE SRL | 26 m |
| NOR SOLUTIONS SRL | 26 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7500 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bucureşti
| 19 | BUCUR OBOR SA |
| 94 | COMPIL PIPERA SA |
| 116 | CONECT BUSINESS PARK SA |
| 124 | JECO TRADING SA |
| 132 | DIASFIN SA |
| 167 | CI-CO SA |
| 302 | UNISEM SA |
| 337 | METALOGLOBUS SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25