LAZAR GYN POINT SRL
CUI 37218870 · J12/994/2017
LAZAR GYN POINT SRL are CUI 37218870, nr. de înregistrare J12/994/2017, înmatriculată pe 16.03.2017. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8622. În 2025: cifră de afaceri 498.155 lei, profit net 374.075 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 498 mii lei · mediana 220 mii lei | 227% din mediană |
| Profit net | 374 mii lei · mediana 40 mii lei | 932% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 75.1% · mediana 22.2% | 338% din mediană |
| Cifră pe salariat | 498 mii lei · mediana 202 mii lei | 247% din mediană |
Comparat cu 38.039 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 498.155 | 497.729 | 515.022 | 311.961 | 252.127 | 203.318 | 172.547 | 151.578 | 93.900 |
| Venituri totale | 498.155 | 497.729 | 515.022 | 311.961 | 252.127 | 203.318 | 172.547 | 151.578 | 93.900 |
| Cheltuieli totale | 109.149 | 99.557 | 61.593 | 23.760 | 13.499 | 7.994 | 10.327 | 6.983 | 5.356 |
| Profit / pierdere brută | 389.006 | 398.172 | 453.429 | 288.201 | 238.628 | 195.324 | 162.220 | 144.595 | 88.544 |
| Profit / pierdere netă | 374.075 | 383.240 | 448.279 | 280.886 | 231.063 | 189.660 | 157.043 | 140.048 | 85.727 |
| Active circulante | 386.777 | 397.883 | 454.533 | 289.611 | 234.038 | 191.344 | 166.640 | 141.884 | 87.717 |
| Creanțe | 334.000 | 302.400 | 387.348 | 232.837 | 195.730 | 155.980 | 128.166 | 18.125 | 9.580 |
| Casa și conturi la bănci | 52.777 | 95.483 | 67.185 | 56.774 | 38.308 | 35.364 | — | — | 78.137 |
| Cheltuieli în avans | 4.492 | 726 | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 16.954 | 15.129 | 6.014 | 8.485 | 2.735 | 1.444 | 9.357 | 1.596 | 1.790 |
| Capitaluri proprii | 374.315 | 383.480 | 448.519 | 281.126 | 231.303 | 189.900 | 157.283 | 140.288 | 85.927 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 16.03.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 8622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LAZAR GYN POINT SRL |
| Nr. reg. com. | J12/994/2017 |
| EUID | ROONRC.J12/994/2017 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-03-16 |
| Sediu social | Str. Mehedinţi, 35, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. MEHEDINŢI, NR.35, AP.69 |
| Telefon | 0723753378 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ACNAROSE SRL | aceeași clădire |
| ACTIV TAXI SERVICE S.R.L. | aceeași clădire |
| ANDRE CONFORT SRL | aceeași clădire |
| BIA FASHION ELEGANT S.R.L. | aceeași clădire |
| BINARSENS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BIZARNET SRL | aceeași clădire |
| BOBY TIMAX SRL | aceeași clădire |
| CABINET MEDICAL VIORICA COSTEA S.R.L. | aceeași clădire |
| CALIGULA SRL inactiv | aceeași clădire |
| CINEMAGIC STUDIO S.R.L. | aceeași clădire |
| DABOLBOSAN S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| FABIAN DENTECHLAB S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8622 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (24)
Sunt 24 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08