DENTAL VOGUE SRL
CUI 37219396 · J2017000639136
DENTAL VOGUE SRL are CUI 37219396, nr. de înregistrare J2017000639136, înmatriculată pe 16.03.2017. Sediul social e în Municipiul Constanţa, jud. Constanţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8623. În 2025: cifră de afaceri 333.863 lei, profit net 167.407 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 334 mii lei · mediana 220 mii lei | 152% din mediană |
| Profit net | 167 mii lei · mediana 40 mii lei | 417% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 50.1% · mediana 22.2% | 226% din mediană |
| Cifră pe salariat | 334 mii lei · mediana 202 mii lei | 165% din mediană |
Comparat cu 38.019 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 333.863 | 251.946 | 249.854 | 130.937 | 145.907 | 99.024 | 22.380 |
| Venituri totale | 333.863 | 251.946 | 249.854 | 130.937 | 145.907 | 99.024 | 22.380 |
| Cheltuieli totale | 135.260 | 146.244 | 88.328 | 34.689 | 28.813 | 15.631 | 3.031 |
| Profit / pierdere brută | 198.603 | 105.702 | 161.526 | 96.248 | 117.094 | 83.393 | 19.349 |
| Profit / pierdere netă | 167.407 | 97.313 | 159.192 | 92.488 | 112.720 | 80.422 | 18.678 |
| Active imobilizate | — | — | -413 | — | — | — | — |
| Active circulante | 327.603 | 201.604 | 166.151 | 96.458 | 114.954 | 81.462 | 19.241 |
| Stocuri | — | — | 8.851 | — | — | — | — |
| Creanțe | 125.170 | 3.722 | 1.314 | 2.286 | 4.746 | 2.936 | 1.015 |
| Casa și conturi la bănci | 202.433 | 197.882 | 155.986 | 94.172 | 110.208 | 78.526 | 18.226 |
| Datorii | 159.956 | 64.859 | 6.306 | 3.730 | 1.994 | 800 | 363 |
| Capitaluri proprii | 167.647 | 136.745 | 159.432 | 92.728 | 112.960 | 80.662 | 18.878 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | — | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 16.03.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa |
| CAEN principal | 8623 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DENTAL VOGUE SRL |
| Nr. reg. com. | J2017000639136 |
| EUID | ROONRC.J2017000639136 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-03-16 |
| Sediu social | Aleea Lalelelor, 1, camera nr.1, Mun. Constanţa, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, ALEEA LALELELOR, NR.1, CAMERA NR.1, BL.L5, SC.C, ET.4, AP.60 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| MARY SOUND PROJECT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| NEW STAR MAGAZINE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AGRO APIS SRL | 31 m |
| HUSO ACIPENSER SRL inactiv | 31 m |
| MODERA LIFESTYLE S.R.L. | 31 m |
| STELCAP CONSTRUCT SRL | 31 m |
| ALESSYIS TRANS COMPANY SRL inactiv | 32 m |
| ALEX & VICKY S.R.L. | 32 m |
| DIMAS AGRICULTURE SRL | 32 m |
| LUC-GOLD 70 SRL inactiv | 32 m |
| ROCKSTAR MUSIC PRODUCTION S.R.L. | 32 m |
| TRINCHET SRL inactiv | 32 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8623 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (7)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Constanţa
| 1870201 | DIANA SRL |
| 1877277 | DENTOTH SRL |
| 1885016 | LARIDENT IMPEX SRL |
| 1890624 | DENTIS SRL |
| 1894740 | DENT ALV SRL |
| 1904983 | EDITH-IMEX SRL |
| 2985587 | SUPER DENT 92 SRL |
| 3252282 | SAN DENTAL SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25