GRUIANU ASIG - AGENT DE ASIGURARE SRL
CUI 37247361 · J2017000150516
GRUIANU ASIG - AGENT DE ASIGURARE SRL are CUI 37247361, nr. de înregistrare J2017000150516, înmatriculată pe 21.03.2017. Sediul social e în Municipiul Călăraşi, jud. Călăraşi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6622. În 2025: cifră de afaceri 11.904 lei, pierdere netă 15.975 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 12 mii lei · mediana 111 mii lei | 11% din mediană |
| Profit net | -16 mii lei · mediana 23 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -134.2% · mediana 26.9% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 12 mii lei · mediana 152 mii lei | 8% din mediană |
Comparat cu 14.293 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 11.904 | 18.583 | 13.011 | 25.225 | 29.641 | 37.959 | 39.986 | 24.149 |
| Venituri totale | 11.904 | 18.583 | 13.011 | 25.225 | 29.641 | 37.959 | 39.986 | 24.149 |
| Cheltuieli totale | 27.879 | 52.558 | 46.569 | 34.730 | 38.140 | 37.136 | 15.684 | 578 |
| Profit / pierdere brută | -15.975 | -33.975 | -33.558 | -9.505 | -8.499 | 823 | 24.302 | 23.571 |
| Profit / pierdere netă | -15.975 | -33.975 | -33.688 | -9.752 | -8.786 | 444 | 23.103 | 22.848 |
| Active imobilizate | — | — | 1.208 | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 4.238 | 5.688 | 25.128 | 30.321 | 36.850 | 45.496 | 44.313 | 23.616 |
| Stocuri | 1.064 | 815 | 816 | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 1.941 | 1.941 | 5.027 | 16.158 | — | 1.163 | — | 24.149 |
| Casa și conturi la bănci | 1.233 | 2.932 | 19.285 | 14.163 | 36.850 | 44.333 | 44.313 | -533 |
| Datorii | 82.208 | 67.683 | 54.356 | 6.305 | 3.082 | 2.942 | 2.203 | 768 |
| Capitaluri proprii | -77.970 | -61.995 | -28.020 | 24.016 | 33.768 | 42.554 | 42.110 | 22.848 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | — |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 21.03.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Călăraşi |
| CAEN principal | 6622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | GRUIANU ASIG - AGENT DE ASIGURARE SRL |
| Nr. reg. com. | J2017000150516 |
| EUID | ROONRC.J2017000150516 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-03-21 |
| Sediu social | Aleea 5 Călăraşi, Mun. Călăraşi, CĂLĂRAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. CĂLĂRAŞI, MUN. CĂLĂRAŞI, ALEEA 5 CĂLĂRAŞI, BL.N5, SC.1, ET.PARTER, AP.3 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CODECA NIGHT FIDELITY S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| COFETĂRIA LIV BG SRL | aceeași clădire |
| COSMIN CIVIL CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| DARIA ROBERTO MARIAN S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DENTA PLUS SRL | aceeași clădire |
| ROBERTO NUŢA SRL inactiv | aceeași clădire |
| SWISS PROFIL SRL inactiv | aceeași clădire |
| VIKY BULGAR SRL | aceeași clădire |
| ZUMBAR CONSTRUCT SRL-D | aceeași clădire |
| IULDICONSTRUCT S.R.L. | 26 m |
| ULTIMATE VIDEO SOLUTIONS SRL | 66 m |
| EVAO S.R.L. inactiv | 80 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6512 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Călăraşi
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08