LNG YUL-TRANSLOGISTICS SRL
CUI 37249192 · J36/134/2017
LNG YUL-TRANSLOGISTICS SRL are CUI 37249192, nr. de înregistrare J36/134/2017, înmatriculată pe 21.03.2017. Sediul social e în Sat Turcoaia, Comuna Turcoaia, jud. Tulcea. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4941. În 2025: cifră de afaceri 36.839 lei, pierdere netă 696 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 37 mii lei · mediana 158 mii lei | 23% din mediană |
| Profit net | -696 lei · mediana 5 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
| Marjă netă | -1.9% · mediana 3.2% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 94.309 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 36.839 | 78.629 | 58.813 | 23.098 | 8.980 | 131.101 | 180.902 | 163.903 | 47.026 |
| Venituri totale | 36.839 | 78.629 | 58.813 | 23.098 | 48.230 | 131.101 | 180.902 | 163.904 | 47.026 |
| Cheltuieli totale | 37.535 | 73.233 | 55.877 | 24.278 | 15.613 | 119.863 | 171.554 | 176.547 | 61.881 |
| Profit / pierdere brută | -696 | 5.396 | 2.936 | -1.180 | 32.617 | 11.238 | 9.348 | -12.643 | -14.855 |
| Profit / pierdere netă | -696 | 4.633 | 2.360 | -1.872 | 31.787 | 9.239 | 7.539 | -14.282 | -15.325 |
| Active imobilizate | 0 | — | — | — | — | 2.631 | 10.523 | 18.915 | 27.307 |
| Active circulante | 90.205 | 94.570 | 85.368 | 86.616 | 89.530 | 75.972 | 37.242 | 36.663 | 34.059 |
| Stocuri | 5.917 | 1.097 | 12.912 | 11.517 | 1.272 | 916 | 2.816 | 3.657 | 2.812 |
| Creanțe | 65.815 | 64.424 | 65.030 | 64.928 | 64.475 | 63.061 | 11.103 | 15.710 | 17.936 |
| Casa și conturi la bănci | 18.473 | 29.049 | 7.426 | 10.171 | 23.783 | 11.995 | 23.323 | 17.296 | 13.311 |
| Datorii | 77.147 | 80.816 | 76.247 | 69.329 | 70.372 | 91.232 | 69.633 | 84.985 | 76.491 |
| Capitaluri proprii | 13.058 | 13.754 | 9.121 | 17.287 | 19.158 | -12.629 | -21.868 | -29.407 | -15.125 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 0 | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 21.03.2017 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Măcin |
| CAEN principal | 4941 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LNG YUL-TRANSLOGISTICS SRL |
| Nr. reg. com. | J36/134/2017 |
| EUID | ROONRC.J36/134/2017 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-03-21 |
| Sediu social | Str. Fântâna lui Manole, 20, camera nr.1, Sat Turcoaia Com. Turcoaia, TULCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. TULCEA, SAT TURCOAIA COM. TURCOAIA, STR. FÂNTÂNA LUI MANOLE, NR.20, CAMERA NR.1 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| YOLANDA-NICOLETA TRANSPORT S.R.L. | aceeași clădire |
| RZV SPEED-TRANS S.R.L. | 161 m |
| INFOGIANINA SRL | 382 m |
| ELIZEA FAMILI SRL | 398 m |
| STEFMAT MARF SRL inactiv | 398 m |
| PREPARATION FISH S.R.L. | 415 m |
| ALDAS EXPLOCAR S.R.L. | 442 m |
| ARIES SERVICES INVESTMENT S.R.L. | 442 m |
| BECRA ACC S.R.L. inactiv | 442 m |
| CARLEDOLU ECO SOCIAL S.R.L. | 442 m |
| DAALS SOLAR SYSTEM S.R.L. | 442 m |
| DACIC RIVER RESIDENCE S.R.L. | 442 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4941 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (11)
Alte firme din Tulcea
| 2360189 | TRANS.AUTO.CO.MAR.CO. SRL |
| 2367055 | LUCRINI SRL |
| 3907552 | DELNA SRL |
| 4320008 | ICHIM-REMATEX SRL |
| 4320601 | GOLDTRANS SRL |
| 4793367 | TORNADO SRL |
| 5060216 | AUROFELIX SRL |
| 5808873 | MERSIMUS SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25