Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

NIROMEX S.R.L.

CUI 3729552 · J16/531/1993

cu contul HoReCaOS, sau pe email

NIROMEX S.R.L. are CUI 3729552, nr. de înregistrare J16/531/1993, înmatriculată pe 25.02.1993. Sediul social e în Municipiul Craiova, jud. Dolj. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4759. În 2020: cifră de afaceri 6.765 lei, profit net 3.004 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

6/10
Câteva semnale de urmărit Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-4 Inactivă fiscal — TVA nedeductibilă la facturile primite
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive
+1 Activă de 33 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 7 mii lei · mediana 198 mii lei 3% din mediană
Profit net 3 mii lei · mediana 3 mii lei 105% din mediană
Marjă netă 44.4% · mediana 1.6% de 28× mediana

Comparat cu 272.144 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 7 mii lei
2011: 115 mii lei 112012: 80 mii lei 122013: 60 mii lei 132014: 60 mii lei 142015: 47 mii lei 152016: 34 mii lei 162017: 12 mii lei 172018: 11 mii lei 182019: 7 mii lei 192020: 7 mii lei 20
Profit net 3 mii lei
2011: -7 mii lei 112012: -6 mii lei 122013: -3 mii lei 132014: -6 mii lei 142015: -4 mii lei 152016: 8 mii lei 162017: 2 mii lei 172018: 3 mii lei 182019: 3 mii lei 192020: 3 mii lei 20
Salariați 0
2011: 0 112013: 0 132016: 0 16
Bilanț detaliat · 10 ani (lei)
Indicator2020201920182017201620152014201320122011
Cifra de afaceri netă6.7656.76510.82411.68934.00146.52559.59559.54780.107115.316
Venituri totale8.7658.76510.82411.68934.06446.53659.59559.54880.105120.190
Cheltuieli totale5.4985.4987.5989.83325.21149.08264.27361.06185.886126.652
Profit / pierdere brută3.2673.2673.2261.8568.853-2.546-4.678-1.513-5.781-6.462
Profit / pierdere netă3.0043.0042.9011.5057.831-3.942-6.466-3.323-5.931-7.402
Active imobilizate—————76311.08325.63140.17845.737
Active circulante30.74730.74723.07822.87225.09527.85132.73018.79618.68729.272
Stocuri20.79420.79420.11518.90216.65816.57514.21413.23810.6839.344
Creanțe4.7804.7802.6762.6816.2842.5307.8454.1833.63519.900
Casa și conturi la bănci5.1735.1732871.2892.1538.74610.6711.3754.36928
Datorii23.37723.37718.71121.35124.00238.98850.36976.59787.71297.926
Capitaluri proprii7.3707.3704.3671.5211.093-10.374-6.556-32.170-28.847-22.917
Capital subscris vărsat4.5004.5004.5004.5004.5004.5004.5004.5004.5004.500

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalINACTIV
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 08.04.1993
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
CAEN principal4759
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCNIROMEX SRL
Nr. reg. com.J16/531/1993
EUIDROONRC.J16/531/1993
Formă juridicăSRL
Înmatriculare1993-02-25
Sediu socialStr. George Vîlsan, 3A, Mun. Craiova, DOLJ
Domiciliu fiscalJUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, STR. GEORGE VÎLSAN, NR.3A, BL.125, SC.1, AP.2
Telefon0722536721
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție aproximativ, pe localitate · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

47782011 – 2020

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (6)

17270424 STANCIULESCU AUREL ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ
17337346 DO-RE-MI SRL
23359292 PIXELMOTION S.R.L.
23724100 A & D TRANSPORT SRL
25575373 OTEA CONSTANTA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CAEN autorizat (5)

45254531453345434544

Alte firme din Dolj

2336318 MIXTA SA CALAFAT
3727861 HOUSE ELEGANT SRL
5468909 CAMTRICOM SRL
6126556 ESENTIAL COMED SRL
6779539 POLIURETAN INVEST SRL
12505082 PALATINO COMPANY SRL
13727605 NOVATIC IMPEX SRL
14039566 OFIR SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-12