A&A BEST HR SRL
CUI 37314339 · J23/1373/2017
A&A BEST HR SRL are CUI 37314339, nr. de înregistrare J23/1373/2017, înmatriculată pe 31.03.2017. Sediul social e în Comuna Brăneşti, jud. Ilfov. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7830. În 2025: cifră de afaceri 392.705 lei, profit net 72.348 lei, 4 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 393 mii lei · mediana 172 mii lei | 228% din mediană |
| Profit net | 72 mii lei · mediana 31 mii lei | 230% din mediană |
| Salariați | 4 · mediana 1 | 400% din mediană |
| Marjă netă | 18.4% · mediana 23.7% | 78% din mediană |
| Cifră pe salariat | 98 mii lei · mediana 176 mii lei | 56% din mediană |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 392.705 | 297.590 | 245.710 | 236.400 | 160.058 | 127.738 | 101.587 | 71.018 | 34.310 |
| Venituri totale | 394.056 | 298.390 | 245.710 | 236.400 | 160.058 | 131.983 | 101.587 | 71.018 | 34.310 |
| Cheltuieli totale | 316.612 | 249.572 | 181.228 | 138.022 | 110.269 | 79.325 | 86.275 | 44.943 | 8.816 |
| Profit / pierdere brută | 77.444 | 48.818 | 64.482 | 98.378 | 49.789 | 52.658 | 15.312 | 26.075 | 25.494 |
| Profit / pierdere netă | 72.348 | 45.902 | 62.074 | 96.094 | 48.664 | 51.129 | 14.295 | 25.365 | 24.464 |
| Active imobilizate | 3.423 | 1.774 | 1.346 | 2.422 | — | — | — | 63 | 26 |
| Active circulante | 87.570 | 58.733 | 75.967 | 98.391 | 63.929 | 54.742 | 20.333 | 28.229 | 26.564 |
| Stocuri | — | — | — | 510 | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 10.165 | 28.514 | 64.707 | 90.273 | 4.925 | 19.912 | 100 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 26.055 | 5.219 | 1.260 | 7.608 | 59.004 | 34.830 | 20.233 | 28.229 | 26.564 |
| Cheltuieli în avans | 2.818 | 2.259 | 985 | 1.166 | 1.386 | 1.842 | 467 | — | — |
| Datorii | 12.875 | 16.624 | 15.984 | 5.645 | 2.565 | 5.215 | 3.359 | 1.062 | 1.926 |
| Capitaluri proprii | 80.936 | 46.142 | 62.314 | 96.334 | 62.750 | 51.369 | 17.441 | 27.230 | 24.664 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 4 | 4 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 31.03.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov |
| CAEN principal | 7830 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | A&A BEST HR SRL |
| Nr. reg. com. | J23/1373/2017 |
| EUID | ROONRC.J23/1373/2017 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-03-31 |
| Sediu social | Str. UNIRII, 4, Parter, Camera 1, Com. Brăneşti, ILFOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. ILFOV, COM. BRĂNEŞTI, STR. UNIRII, NR.4, PARTER, CAMERA 1 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALE & CATI DISTRIBUTION SRL inactiv | aceeași clădire |
| ALEX AGRO STAR SRL inactiv | aceeași clădire |
| ANDRESIMO VISION S.R.L. | aceeași clădire |
| ANDRU COM SRL inactiv | aceeași clădire |
| ARTĂ TRADIȚIONALĂ ROMÂNEASCĂ SRL inactiv | aceeași clădire |
| AYAN EFFECT S.R.L. | aceeași clădire |
| BELLAGLAMCHIC S.R.L. | aceeași clădire |
| BIZANGEL SRL | aceeași clădire |
| BORDO SATELIT SRL | aceeași clădire |
| CANVAS DECOR FOR WAL S.R.L. | aceeași clădire |
| CANVAS MANIA S.R.L. | aceeași clădire |
| CARO COM SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7830 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Ilfov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25