LAND FOREST & CONSTRUCT SRL
CUI 37329909 · J12/1337/2017
LAND FOREST & CONSTRUCT SRL are CUI 37329909, nr. de înregistrare J12/1337/2017, înmatriculată pe 04.04.2017. Sediul social e în Sat Floreşti, Comuna Floreşti, jud. Cluj. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4120. În 2025: cifră de afaceri 899.381 lei, profit net 68.219 lei, 11 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 899 mii lei · mediana 221 mii lei | 407% din mediană |
| Profit net | 68 mii lei · mediana 19 mii lei | 365% din mediană |
| Salariați | 11 · mediana 2 | 550% din mediană |
| Marjă netă | 7.6% · mediana 9.3% | 82% din mediană |
| Cifră pe salariat | 82 mii lei · mediana 141 mii lei | 58% din mediană |
Comparat cu 112.121 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 899.381 | 380.590 | 1.017.818 | 234.130 | 16.800 | 0 | 75.020 | 5.935 | — |
| Venituri totale | 899.381 | 380.634 | 1.017.818 | 234.130 | 16.800 | 0 | 75.020 | 5.935 | 0 |
| Cheltuieli totale | 809.637 | 409.306 | 974.641 | 477.786 | 29.204 | 37.811 | 76.166 | 19.583 | 5.417 |
| Profit / pierdere brută | 89.744 | -28.672 | 43.177 | -243.656 | -12.404 | -37.811 | -1.146 | -13.648 | -5.417 |
| Profit / pierdere netă | 68.219 | -34.250 | 33.000 | -245.997 | -12.476 | -37.811 | -1.896 | -13.707 | -5.417 |
| Active circulante | 196.091 | 51.298 | 122.290 | 253 | 4.847 | 617 | 29.673 | 986 | 37 |
| Creanțe | 175.004 | 5.712 | 38.466 | 253 | 253 | 253 | 633 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 21.087 | 45.586 | 83.824 | — | 4.594 | 364 | 29.040 | 986 | 37 |
| Datorii | 446.185 | 369.651 | 406.393 | 317.357 | 75.954 | 59.248 | 50.493 | 19.910 | 5.254 |
| Capitaluri proprii | -250.094 | -318.353 | -284.103 | -317.104 | -71.107 | -58.631 | -20.820 | -18.924 | -5.217 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 11 | 5 | 17 | 15 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 04.04.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 4120 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LAND FOREST & CONSTRUCT SRL |
| Nr. reg. com. | J12/1337/2017 |
| EUID | ROONRC.J12/1337/2017 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-04-04 |
| Sediu social | Str. Eroilor, 276, Sat Floreşti Com. Floreşti, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, SAT FLOREŞTI COM. FLOREŞTI, STR. EROILOR, NR.276, SC.1, ET.3, AP.10 |
| Telefon | 0774648750 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALEX PROFESSIONAL CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| IONESCU G LOGISTIC S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| LAND FOREST & CLEANING S.R.L. | aceeași clădire |
| MAIA & SONS SRL inactiv | aceeași clădire |
| THE LUXURY EXPERIENCE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DIAMOND A & S S.R.L. inactiv | 22 m |
| EDIL TECHNOLOGY SRL inactiv | 22 m |
| INTELLIGENT MANAGEMENT OF POWER & VALUE SRL | 22 m |
| INTERIOR SKETCH INC S.R.L. | 22 m |
| BRN PREMIUM MEDIA S.R.L. | 28 m |
| MARYLYS FISHING SRL | 28 m |
| ASBLOC SRL | 46 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4120 | 2022 – 2025 |
| 4110 | 2017 – 2021 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (10)
Sunt 10 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (12)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25