IUPA FACTORY S.R.L.
CUI 37343296 · J32/461/2017
IUPA FACTORY S.R.L. are CUI 37343296, nr. de înregistrare J32/461/2017, înmatriculată pe 05.04.2017. Sediul social e în Municipiul Sibiu, jud. Sibiu. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 1722. În 2021: cifră de afaceri 6.832 lei, profit net 375 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 0 lei · mediana 7 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 94.194 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | 6.832 | 9.403 | 72.201 | 67.557 | 60.409 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 6.832 | 9.403 | 72.201 | 67.557 | 60.409 |
| Cheltuieli totale | — | — | — | 6.286 | — | 60.892 | 38.613 | 42.359 |
| Profit / pierdere brută | 0 | 0 | 0 | 546 | 9.403 | 11.309 | 28.944 | 18.050 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 0 | 0 | 375 | 9.309 | 10.588 | 28.267 | 17.446 |
| Active imobilizate | 122 | 122 | 122 | 122 | 122 | 122 | 122 | 122 |
| Active circulante | 74.535 | 74.535 | 74.535 | 74.535 | 68.053 | 58.650 | 48.236 | 20.287 |
| Stocuri | — | — | — | — | 1 | 1 | — | — |
| Creanțe | 24.770 | 24.769 | 24.769 | 24.769 | 18.438 | 9.035 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 49.765 | 49.766 | 49.766 | 49.766 | 49.614 | 49.614 | 48.236 | 20.287 |
| Datorii | 8.186 | 8.186 | 8.186 | 8.172 | 2.065 | 1.971 | 2.445 | 2.763 |
| Capitaluri proprii | 66.471 | 66.471 | 66.471 | 66.485 | 66.110 | 56.801 | 45.913 | 17.646 |
| Capital subscris vărsat | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | 2 | 1 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 05.04.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu |
| CAEN principal | 1722 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | IUPA FACTORY S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J32/461/2017 |
| EUID | ROONRC.J32/461/2017 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-04-05 |
| Sediu social | Str. Decebal, 31, Mun. Sibiu, SIBIU |
| Domiciliu fiscal | JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. DECEBAL, NR.31, AP.4 |
| Telefon | 0740287399 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALY COM SRL inactiv | aceeași clădire |
| BLOCKDATA S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| COSTA ŞEMINEE HOME S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CR BUILDING SIB S.R.L. | aceeași clădire |
| DEME GARANT SRL | aceeași clădire |
| IMMO UNITED S.R.L. | aceeași clădire |
| SEMINEE HOME.RO SRL inactiv | aceeași clădire |
| TURBOTERM SIBIU SRL | aceeași clădire |
| WEST ESTATE SRL | aceeași clădire |
| ASTACUS SRL inactiv | 27 m |
| KLEINPRES SRL | 51 m |
| SKYLIMITSHOP S.R.L. inactiv | 51 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4120 | 2017 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (9)
CAEN autorizat (19)
Alte firme din Sibiu
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25