TRADAKAR SERV SRL
CUI 37347972 · J12/1419/2017
TRADAKAR SERV SRL are CUI 37347972, nr. de înregistrare J12/1419/2017, înmatriculată pe 06.04.2017. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 2562. În 2025: cifră de afaceri 408.545 lei, profit net 68.694 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 409 mii lei · mediana 254 mii lei | 161% din mediană |
| Profit net | 69 mii lei · mediana 7 mii lei | 918% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 2 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 16.8% · mediana 3% | 560% din mediană |
| Cifră pe salariat | 204 mii lei · mediana 162 mii lei | 126% din mediană |
Comparat cu 94.194 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 408.545 | 342.170 | 516.120 | 620.810 | 793.772 | 514.490 | 385.898 | 294.925 | 55.090 |
| Venituri totale | 410.015 | 352.170 | 565.120 | 620.810 | 793.773 | 514.490 | 385.898 | 294.925 | 55.090 |
| Cheltuieli totale | 333.309 | 428.995 | 557.221 | 560.263 | 694.880 | 430.050 | 336.872 | 188.937 | 52.032 |
| Profit / pierdere brută | 76.706 | -76.825 | 7.899 | 60.547 | 98.893 | 84.440 | 49.026 | 105.988 | 3.058 |
| Profit / pierdere netă | 68.694 | -82.003 | 3.095 | 54.462 | 90.956 | 79.396 | 45.168 | 103.038 | 2.507 |
| Active imobilizate | 173.323 | 174.527 | 182.277 | 257.846 | 211.240 | 94.442 | 24.314 | 30.101 | 1.050 |
| Active circulante | 48.161 | 41.153 | 63.480 | 124.044 | 193.644 | 106.283 | 110.798 | 97.762 | 16.542 |
| Stocuri | 21.351 | 20.361 | 34.083 | 78.528 | 57.136 | 17.748 | 19.691 | 2.305 | 147 |
| Creanțe | 13.685 | 11.445 | 23.784 | 45.163 | 111.625 | 56.591 | 81.226 | 59.220 | 1.102 |
| Casa și conturi la bănci | 13.125 | 9.347 | 5.613 | 353 | 24.883 | 31.944 | 9.881 | 36.237 | 15.293 |
| Cheltuieli în avans | 2.185 | 3.376 | 48.123 | 7.192 | 25.584 | 13.349 | — | — | — |
| Datorii | 179.180 | 243.261 | 236.083 | 334.380 | 274.443 | 121.636 | 61.813 | 22.118 | 14.885 |
| Capitaluri proprii | 44.489 | -24.205 | 57.797 | 54.702 | 156.025 | 92.438 | 73.299 | 105.745 | 2.707 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 4 | 3 | 3 | 4 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Dec 01 2023 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 06.04.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 2562 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TRADAKAR SERV SRL |
| Nr. reg. com. | J12/1419/2017 |
| EUID | ROONRC.J12/1419/2017 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-04-06 |
| Sediu social | Cal. Turzii, 23-25, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, CAL. TURZII, NR.23-25, AP.1A |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ARTA DE PURTAT SRL inactiv | aceeași clădire |
| CSD DRIVE PLUS S.R.L. | aceeași clădire |
| THE OFFICE SRL inactiv | 20 m |
| INGRID MEDIA SRL | 36 m |
| BIA MODULAR CONCEPT S.R.L. | 42 m |
| HUMANITY CONCEPT S.R.L. | 42 m |
| HUMANITY LABS S.R.L. | 42 m |
| MULTI AMENAJARI SRL | 42 m |
| NADI INNOVATION GROUP S.R.L. | 42 m |
| OLIVER CAFE SRL inactiv | 42 m |
| RALU MODULAR CONCEPT S.R.L. | 42 m |
| RATS PEX INVEST S.R.L. | 42 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 2562 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (4)
| 37817764 | ARTA DE PURTAT SRL inactiv |
| 40083021 | VASIU VASILE CIPRIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ |
| 49134706 | CSD DRIVE PLUS S.R.L. |
CAEN autorizat (11)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25