Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

ONE STAGE TECH SRL

CUI 37360769 · J52/247/2017

cu contul HoReCaOS, sau pe email

ONE STAGE TECH SRL are CUI 37360769, nr. de înregistrare J52/247/2017, înmatriculată pe 07.04.2017. Sediul social e în Municipiul Giurgiu, jud. Giurgiu. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9002. În 2020: cifră de afaceri 9.000 lei, profit net 8.611 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

7/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Profit net 0 lei · mediana 40 mii lei 0% din mediană

Comparat cu 38.017 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 9 mii lei
2017: 6 mii lei 172018: 6 mii lei 182019: 3 mii lei 192020: 9 mii lei 20
Profit net 0 lei
2017: 6 mii lei 172018: 6 mii lei 182019: -896 lei 192020: 9 mii lei 202021: -1 mii lei 212022: 0 lei 222023: -350 lei 232024: 0 lei 242025: 0 lei 25
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
Indicator202520242023202220212020201920182017
Cifra de afaceri netă—————9.0002.8006.1346.200
Venituri totale000009.0002.8006.1346.200
Cheltuieli totale——350—1.0041193.582280261
Profit / pierdere brută00-3500-1.0048.881-7825.8545.939
Profit / pierdere netă00-3500-1.0048.611-8965.6705.753
Active imobilizate—————1.0041.004——
Active circulante17.98418.51218.86221.20521.20521.20512.32412.0526.139
Creanțe1.6001.6001.6001.6001.6001.6001.6002.6001.600
Casa și conturi la bănci16.38416.91217.26219.60519.60519.60510.7249.4524.539
Datorii05288782.8712.8712.8712.601429186
Capitaluri proprii17.98417.98417.98418.33418.33419.33810.72711.6235.953
Capital subscris vărsat200200200200200200200200200

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVADA
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 07.04.2017
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Giurgiu
CAEN principal9002
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCONE STAGE TECH SRL
Nr. reg. com.J52/247/2017
EUIDROONRC.J52/247/2017
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2017-04-07
Sediu socialAleea Plantelor, 12, camera 1, Mun. Giurgiu, GIURGIU
Domiciliu fiscalJUD. GIURGIU, MUN. GIURGIU, ALEEA PLANTELOR, NR.12, CAMERA 1
Telefon0787520120
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
ADMINISTRAŢIA DOMENIULUI PUBLIC ŞI PRIVAT GIURGIU SA inactiv aceeași clădire
BEAUTY’S ROOM S.R.L. inactiv aceeași clădire
EVA CONS COMPANY S.R.L. aceeași clădire
FINANCIAR URBAN SRL PITEŞTI SUCURSALA GIURGIU aceeași clădire
GIREXIM UNIVERSAL S.A PITEŞTI SUCURSALA GIURGIU aceeași clădire
IMPORT FACILITIES S.R.L. aceeași clădire
MEDUSA CLOTHING S.R.L. aceeași clădire
RO-RO TRANS FRONTALIER S.R.L. inactiv aceeași clădire
VLD BOUTIQUE S.R.L. inactiv aceeași clădire
VLD MANAGEMENT SRL aceeași clădire
ADRISTIL IMPORT EXPORT SRL inactiv 161 m
DECAR GROUP SRL 161 m

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

90022017 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (2)

39327890 IMPORT FACILITIES S.R.L.

CAEN autorizat (2)

90019002

Alte firme din Giurgiu

27011117 EQVESTRION SRL
28499858 AXI MOBILESHOW SRL
30831800 EVOLLYO VISION SRL
34379104 ZAPONTIS S.R.L.
37470850 TRIPLU SEC MUSIC SRL
37937078 PROJECTION MAPPING SRL
40188710 GREEN GRAVITY S.R.L.
40188729 MEIDEI MEDIA S.R.L.

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25