VOLDENT STOMACARE SRL
CUI 37377302 · J1/370/2017
VOLDENT STOMACARE SRL are CUI 37377302, nr. de înregistrare J1/370/2017, înmatriculată pe 12.04.2017. Sediul social e în Municipiul Alba Iulia, jud. Alba. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8623. În 2025: cifră de afaceri 202.298 lei, profit net 109.623 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 202 mii lei · mediana 220 mii lei | 92% din mediană |
| Profit net | 110 mii lei · mediana 40 mii lei | 273% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 54.2% · mediana 22.2% | 244% din mediană |
| Cifră pe salariat | 202 mii lei · mediana 202 mii lei | 100% din mediană |
Comparat cu 38.039 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 202.298 | 201.687 | 183.883 | 167.726 | 154.394 | 107.797 | 123.475 | 117.204 | 61.112 |
| Venituri totale | 202.298 | 201.749 | 183.883 | 167.726 | 154.394 | 112.264 | 123.475 | 117.204 | 61.112 |
| Cheltuieli totale | 86.909 | 87.704 | 66.982 | 78.001 | 71.817 | 60.673 | 68.821 | 69.549 | 34.353 |
| Profit / pierdere brută | 115.389 | 114.045 | 116.901 | 89.725 | 82.577 | 51.591 | 54.654 | 47.655 | 26.759 |
| Profit / pierdere netă | 109.623 | 108.114 | 115.099 | 88.082 | 81.033 | 50.551 | 53.420 | 46.483 | 26.148 |
| Active imobilizate | 284 | 1.987 | 3.690 | 2.763 | — | — | — | — | 0 |
| Active circulante | 115.128 | 111.693 | 116.159 | 89.551 | 85.505 | 55.181 | 57.614 | 50.963 | 30.888 |
| Creanțe | 78.334 | 88.570 | 87.580 | 70.992 | 64.305 | — | — | — | 0 |
| Casa și conturi la bănci | 36.794 | 23.123 | 28.579 | 18.559 | 21.200 | 55.181 | 57.614 | 50.963 | 30.888 |
| Datorii | 5.549 | 5.366 | 4.550 | 4.032 | 4.272 | 4.430 | 3.993 | 4.280 | 4.540 |
| Capitaluri proprii | 109.863 | 108.314 | 115.299 | 88.282 | 81.233 | 50.751 | 53.621 | 46.683 | 26.348 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 12.04.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Alba |
| CAEN principal | 8623 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | VOLDENT STOMACARE SRL |
| Nr. reg. com. | J01/370/2017 |
| EUID | ROONRC.J1/370/2017 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-04-12 |
| Sediu social | Str. Aurel Vlaicu, 10, Mun. Alba Iulia, ALBA |
| Domiciliu fiscal | JUD. ALBA, MUN. ALBA IULIA, STR. AUREL VLAICU, NR.10 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALLINS BAU S.R.L. | 45 m |
| ASICOM ASISTENT ÎN BROKERAJ SRL | 45 m |
| AUTO DANUBIA S.R.L. | 45 m |
| DANUBIA LT S.R.L. | 45 m |
| REMARC DENT SRL | 45 m |
| CAMI INVEST SRL | 60 m |
| DENY & ANDRE STAR SRL inactiv | 60 m |
| DOTS&PLANNERS S.R.L. | 76 m |
| FLOREA GRUP SRL | 90 m |
| FLOREA OIL SRL | 90 m |
| AGROPUŞA SÎNTIMBRU SRL inactiv | 91 m |
| AMTECO PROJECT S.R.L. | 91 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8623 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Alba
| 1771801 | DANCIU SRL |
| 1772068 | ORTODONT OPRIȚA S.R.L. |
| 4032501 | ARGUS SRL |
| 4168989 | FELEA DENTAL SRL |
| 4801176 | BELLA SRL |
| 5381399 | KIM-BY SRL |
| 5531003 | MULTIMEDICA SRL |
| 5958374 | ORTHO IMPLANT CLINIC S.R.L. |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08