DIANTUS LUXURY SRL
CUI 37401672 · J2017001077133
DIANTUS LUXURY SRL are CUI 37401672, nr. de înregistrare J2017001077133, înmatriculată pe 14.04.2017. Sediul social e în Municipiul Constanţa, jud. Constanţa. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8610. În 2025: cifră de afaceri 1.149.403 lei, profit net 50.538 lei, 5 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,1 mil lei · mediana 220 mii lei | 523% din mediană |
| Profit net | 51 mii lei · mediana 40 mii lei | 126% din mediană |
| Salariați | 5 · mediana 1 | 500% din mediană |
| Marjă netă | 4.4% · mediana 22.2% | 20% din mediană |
| Cifră pe salariat | 230 mii lei · mediana 202 mii lei | 114% din mediană |
Comparat cu 38.018 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.149.403 | 1.087.303 | 1.264.242 | 859.441 | 765.147 | 279.889 | 620.472 | 734.047 | 204.713 |
| Venituri totale | 1.308.841 | 1.246.626 | 1.365.888 | 905.784 | 769.601 | 279.889 | 620.472 | 734.047 | 204.713 |
| Cheltuieli totale | 1.236.461 | 1.073.103 | 749.106 | 431.334 | 51.041 | 73.906 | 300.549 | 301.484 | 130.432 |
| Profit / pierdere brută | 72.380 | 173.523 | 616.782 | 474.450 | 718.560 | 205.983 | 319.923 | 432.563 | 74.281 |
| Profit / pierdere netă | 50.538 | 139.895 | 605.230 | 465.890 | 695.934 | 200.604 | 313.718 | 425.232 | 72.234 |
| Active imobilizate | 2.879.219 | 3.180.192 | 3.486.901 | 19.770 | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 41.439 | 150.770 | 1.416.069 | 1.056.223 | 1.213.031 | 707.678 | 583.524 | 438.499 | 77.218 |
| Stocuri | — | — | — | 14.666 | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 3.520 | 1.731 | 998.827 | 9.661 | 188 | 188 | 868 | 4.111 | 5.611 |
| Casa și conturi la bănci | 37.919 | 149.039 | 417.242 | 1.031.896 | 1.212.843 | 707.490 | 582.656 | 434.388 | 71.607 |
| Datorii | 562.205 | 889.395 | 2.414.071 | 174.410 | 40.507 | 20.562 | 12.801 | 13.073 | 4.784 |
| Venituri în avans | 670.293 | 802.587 | 982.086 | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 1.688.160 | 1.638.980 | 1.506.813 | 901.583 | 1.172.524 | 687.116 | 570.723 | 425.426 | 72.434 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 5 | 4 | 2 | 1 | — | 1 | 3 | 3 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 14.04.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa |
| CAEN principal | 8610 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DIANTUS LUXURY SRL |
| Nr. reg. com. | J2017001077133 |
| EUID | ROONRC.J2017001077133 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-04-14 |
| Sediu social | Bld. Mamaia, 218, Mun. Constanţa, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, BLD. MAMAIA, NR.218 |
| Telefon | 0723185513 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BELLE HISTOIRE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BLUE DANUBE P&L S.R.L. | aceeași clădire |
| DADA SHIPPING S.R.L. | aceeași clădire |
| DIANTUS-ESTET SRL | aceeași clădire |
| FUNNY END COMPANY SRL inactiv | aceeași clădire |
| ISTROS TRADING & LOGISTICS S.R.L. | aceeași clădire |
| MERIDIAN PROJECT & LOGISTIC SRL | aceeași clădire |
| N.I.JOHNSON CO SRL inactiv | aceeași clădire |
| ITAL BUILDING SRL inactiv | 22 m |
| AGROSERV TRADING SRL | 39 m |
| AMERICAN NEUROSURGERY CLINIC SRL | 43 m |
| CNN DEZVOLTARE IMOBILIARĂ URBANĂ S.R.L. | 43 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8610 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (7)
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Constanţa
| 1864633 | ASCLEPIOS SRL |
| 1880060 | EXPERT PATH S.R.L. |
| 2985811 | CIVICA MED SRL |
| 10857236 | MEDICAL ANALYSIS SRL |
| 18798585 | EUROMATERNA SA |
| 21247381 | DIAGNOST SRL |
| 23092747 | ISIS MEDICAL CENTER SRL |
| 24308041 | MEDSTAR 2000 SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25