VASIGERO MEDICAL SRL
CUI 37404563 · J2017005402409
VASIGERO MEDICAL SRL are CUI 37404563, nr. de înregistrare J2017005402409, înmatriculată pe 18.04.2017. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 1, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8622. În 2025: cifră de afaceri 251.391 lei, profit net 170.527 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 251 mii lei · mediana 220 mii lei | 114% din mediană |
| Profit net | 171 mii lei · mediana 40 mii lei | 425% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 67.8% · mediana 22.2% | 305% din mediană |
| Cifră pe salariat | 251 mii lei · mediana 202 mii lei | 124% din mediană |
Comparat cu 38.019 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 251.391 | 224.339 | 227.238 | 258.136 | 221.148 | 220.540 | 237.566 | 215.354 | 138.578 |
| Venituri totale | 251.391 | 224.339 | 227.238 | 258.136 | 221.148 | 220.540 | 237.566 | 215.354 | 138.578 |
| Cheltuieli totale | 73.473 | 65.853 | 61.535 | 53.160 | 47.829 | 53.853 | 60.902 | 49.876 | 21.821 |
| Profit / pierdere brută | 177.918 | 158.486 | 165.703 | 204.976 | 173.319 | 166.687 | 176.664 | 165.478 | 116.757 |
| Profit / pierdere netă | 170.527 | 151.891 | 163.476 | 202.447 | 171.108 | 164.654 | 174.289 | 163.325 | 115.372 |
| Active imobilizate | 2.415 | — | — | — | 2.865 | 5.730 | 3.687 | 10.251 | 864 |
| Active circulante | 231.683 | 272.194 | 187.267 | 227.050 | 175.528 | 166.195 | 193.017 | 158.593 | 119.265 |
| Creanțe | 158.794 | 138.277 | 14.120 | 21.369 | 11.985 | 16.314 | 13.970 | 14.693 | 8.382 |
| Casa și conturi la bănci | 72.889 | 133.917 | 173.147 | 205.681 | 163.543 | 149.881 | 179.047 | 143.900 | 110.883 |
| Cheltuieli în avans | 1.371 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 64.702 | 120.063 | 23.551 | 24.363 | 7.045 | 7.031 | 22.175 | 5.279 | 4.557 |
| Capitaluri proprii | 170.767 | 152.131 | 163.716 | 202.687 | 171.348 | 164.894 | 174.529 | 163.565 | 115.572 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Wed Nov 01 2023 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 18.04.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 8622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | VASIGERO MEDICAL SRL |
| Nr. reg. com. | J2017005402409 |
| EUID | ROONRC.J2017005402409 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-04-18 |
| Sediu social | Şos. Gheorghe Ionescu Siseşti, 219, Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, ȘOS GHEORGHE IONESCU SISEŞTI, NR.219, AP.4 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BRIDGE FOND S.R.L. | aceeași clădire |
| FORTIUS TEODORA SRL | aceeași clădire |
| TRIPLU A TYRES INTAKT S.R.L. | aceeași clădire |
| TRIPLU A UNLIMITED EXCHANGE S.R.L. | aceeași clădire |
| HEXAGON MANUFACTURING INTELLIGENCE ROMANIA SRL | 22 m |
| MICRO-TOP TRADING SRL | 22 m |
| DIGITAL ATELIER SRL | 32 m |
| CATTITUDE BRANDS SRL | 54 m |
| ENERGY & MORE SPORT SRL | 54 m |
| GARDEN SERVICES SRL | 54 m |
| INTERTRADE SERVICE SRL | 54 m |
| ITXARO CONSULTING S.R.L. | 54 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8622 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (5)
| 14387226 | TRIPLU A UNLIMITED EXCHANGE S.R.L. |
| 37547903 | FORTIUS TEODORA SRL |
| 38136353 | BRIDGE FOND S.R.L. |
| 41722000 | TRIPLU A TYRES INTAKT S.R.L. |
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25