SAFETRANS HMI S.R.L.
CUI 37448322 · J2017000394381
SAFETRANS HMI S.R.L. are CUI 37448322, nr. de înregistrare J2017000394381, înmatriculată pe 25.04.2017. Sediul social e în Municipiul Râmnicu Vâlcea, jud. Vâlcea. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4933. În 2025: cifră de afaceri 56.942 lei, profit net 6.142 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 57 mii lei · mediana 158 mii lei | 36% din mediană |
| Profit net | 6 mii lei · mediana 5 mii lei | 118% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 10.8% · mediana 3.2% | 338% din mediană |
| Cifră pe salariat | 57 mii lei · mediana 175 mii lei | 33% din mediană |
Comparat cu 94.304 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 56.942 | 69.225 | 44.430 | 74.379 | 77.026 | 87.660 | 60.902 | 15.613 |
| Venituri totale | 56.942 | 69.225 | 44.430 | 74.379 | 77.026 | 87.660 | 60.902 | 18.593 |
| Cheltuieli totale | 50.230 | 54.364 | 39.080 | 63.237 | 67.004 | 76.260 | 52.763 | 23.791 |
| Profit / pierdere brută | 6.712 | 14.861 | 5.350 | 11.142 | 10.022 | 11.400 | 8.139 | -5.198 |
| Profit / pierdere netă | 6.142 | 13.564 | 4.905 | 8.911 | 8.125 | 10.166 | 7.558 | -5.384 |
| Active imobilizate | 1.458 | 1.458 | 1.458 | 1.458 | 7.458 | 9.108 | 4.608 | 3.858 |
| Active circulante | 44.884 | 38.428 | 24.941 | 19.646 | 15.135 | 4.772 | 5.877 | 68 |
| Creanțe | 1.867 | 1.867 | 1.867 | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 43.017 | 36.561 | 23.074 | 19.646 | 15.135 | 4.772 | 5.877 | 68 |
| Datorii | 2.211 | 1.897 | 1.973 | 1.584 | 1.728 | 1.140 | 7.911 | 8.910 |
| Capitaluri proprii | 44.131 | 37.989 | 24.426 | 19.520 | 20.865 | 12.740 | 2.574 | -4.984 |
| Capital subscris vărsat | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 25.04.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea |
| CAEN principal | 4933 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | SAFETRANS HMI S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2017000394381 |
| EUID | ROONRC.J2017000394381 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-04-25 |
| Sediu social | Str. Republicii, 8, parter, Mun. Râmnicu Vâlcea, VÂLCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. REPUBLICII, NR.8, PARTER, BL.S7, SC.A, AP.9 |
| Telefon | 0751643404 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALMESA AUTO TEST S.R.L. | aceeași clădire |
| BARZĂ DRAGOŞ SRL | aceeași clădire |
| ODIN MARKETING GROUP S.R.L. | aceeași clădire |
| ACCES IT PROMPT S.R.L. | 49 m |
| DAVIAN INTERCOM S.R.L. | 49 m |
| DELKAFAN S.R.L. | 49 m |
| MARINARII TAXI S.R.L. | 49 m |
| MTECH INNO S.R.L. inactiv | 49 m |
| NEW GENERATION PUB & PLAY S.R.L. | 49 m |
| RAISABIO S.R.L. | 49 m |
| UŢĂ ANDREEA HAIR STUDIO S.R.L. | 49 m |
| FREE MOTO CRUISERS S.R.L. | 50 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4932 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (5)
| 32599960 | M.C. EUROEDIL IMPORT-EXPORT S.R.L. inactiv |
| 41034086 | ALMESA AUTO TEST S.R.L. |
| 41933945 | GÎNGU IOANA-IULIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ |
| 50330072 | ODIN MARKETING GROUP S.R.L. |
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Vâlcea
| 1470515 | MINI BAR LA IONICA SRL |
| 1474576 | WOLIMPEX SRL |
| 2534846 | STINAL SRL |
| 2989031 | TUDORIN SRL |
| 4065010 | MONEG SRL |
| 4608427 | GAGEANU I SRL |
| 4767600 | ROGIM SRL |
| 5565596 | LAUREL SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25