ERSDENT SRL
CUI 37465293 · J5/953/2017
ERSDENT SRL are CUI 37465293, nr. de înregistrare J5/953/2017, înmatriculată pe 27.04.2017. Sediul social e în Municipiul Oradea, jud. Bihor. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8623. În 2025: cifră de afaceri 194.629 lei, profit net 5.067 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 195 mii lei · mediana 220 mii lei | 89% din mediană |
| Profit net | 5 mii lei · mediana 40 mii lei | 13% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 2.6% · mediana 22.2% | 12% din mediană |
| Cifră pe salariat | 195 mii lei · mediana 202 mii lei | 96% din mediană |
Comparat cu 38.018 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 194.629 | 179.835 | 166.468 | 242.233 | 170.685 | 132.895 | — | — | — |
| Venituri totale | 194.629 | 179.835 | 166.468 | 242.233 | 171.328 | 138.595 | 0 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | 184.590 | 155.053 | 157.051 | 204.787 | 153.202 | 131.979 | 25.994 | 750 | 150 |
| Profit / pierdere brută | 10.039 | 24.782 | 9.417 | 37.446 | 18.126 | 6.616 | -25.994 | -750 | -150 |
| Profit / pierdere netă | 5.067 | 19.654 | 8.001 | 35.072 | 16.618 | 5.920 | -25.994 | -750 | -150 |
| Active imobilizate | 4.211 | 6.660 | 9.322 | 12.376 | 16.606 | 21.243 | 409 | 409 | 409 |
| Active circulante | 44.716 | 59.540 | 37.774 | 25.235 | 45.970 | 30.456 | 6.956 | 200 | 200 |
| Stocuri | 7.198 | 35.260 | 30.695 | 10.019 | 38.001 | 24.481 | 6.756 | — | — |
| Creanțe | 36.186 | 7.190 | — | — | — | 2.225 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 1.332 | 17.090 | 7.079 | 15.216 | 7.969 | 3.750 | 200 | 200 | 200 |
| Cheltuieli în avans | 312 | — | 170 | — | 10 | 132 | — | — | — |
| Datorii | 24.278 | 46.306 | 8.349 | 6.696 | 66.742 | 72.605 | 34.059 | 1.309 | 559 |
| Capitaluri proprii | 24.961 | 19.894 | 38.917 | 30.915 | -4.156 | -20.774 | -26.694 | -700 | 50 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Sat Aug 01 2026 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 27.04.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor |
| CAEN principal | 8623 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ERSDENT SRL |
| Nr. reg. com. | J05/953/2017 |
| EUID | ROONRC.J5/953/2017 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-04-27 |
| Sediu social | Str. Braşovului, 19, Mun. Oradea, BIHOR |
| Domiciliu fiscal | JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. BRAŞOVULUI, NR.19 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| MATRIXMJ SRL inactiv | 18 m |
| CARIMED CENTER SRL | 29 m |
| DENTAMIR SRL | 29 m |
| BIOIMUN SRL | 36 m |
| MEDIIDECULTURA SRL | 36 m |
| VITAFOOD QUALITY S.R.L. | 36 m |
| MIVIDALEX SRL | 48 m |
| MELISSA FARM SRL | 50 m |
| RIVERPLUS S.R.L. inactiv | 52 m |
| CONVERSA STUDIO S.R.L. | 63 m |
| TOTAL RETURN INVEST S.R.L. inactiv | 64 m |
| ASERA MED PROSANA S.R.L. | 67 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8623 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bihor
| 54183 | POLIMEDICAL & DENT SRL |
| 57864 | SAFI SRL |
| 58851 | RODENTA SRL |
| 61423 | STOMADENT SRL |
| 68049 | ALMODENT SRL |
| 69893 | DENTAL 1 SRL |
| 69907 | PRODENT SRL |
| 75291 | SMILE DESIGN STUDIO SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25