TESSORO TREND SRL
CUI 37512832 · J2017006384409
TESSORO TREND SRL are CUI 37512832, nr. de înregistrare J2017006384409, înmatriculată pe 05.05.2017. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 3, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 6290. În 2025: cifră de afaceri 368.076 lei, profit net 172.986 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 368 mii lei · mediana 286 mii lei | 129% din mediană |
| Profit net | 173 mii lei · mediana 113 mii lei | 153% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 47% · mediana 45.2% | 104% din mediană |
| Cifră pe salariat | 368 mii lei · mediana 297 mii lei | 124% din mediană |
Comparat cu 28.579 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 368.076 | 296.947 | 297.436 | 287.671 | 215.932 | 298.237 | 177.378 |
| Venituri totale | 368.076 | 296.947 | 297.436 | 298.717 | 226.640 | 307.020 | 179.292 |
| Cheltuieli totale | 184.269 | 99.055 | 75.770 | 142.414 | 96.320 | 142.518 | 132.882 |
| Profit / pierdere brută | 183.807 | 197.892 | 221.666 | 156.303 | 130.320 | 164.502 | 46.410 |
| Profit / pierdere netă | 172.986 | 188.983 | 219.203 | 153.420 | 125.807 | 159.692 | 44.630 |
| Active imobilizate | — | — | — | 9.866 | 21.704 | 33.542 | 45.701 |
| Active circulante | 259.732 | 332.484 | 415.980 | 474.976 | 309.677 | 174.189 | 28.036 |
| Creanțe | 51.007 | 2.161 | 33.199 | 1.988 | 1.670 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 208.725 | 330.323 | 382.781 | 472.988 | 308.007 | 174.189 | 28.036 |
| Datorii | 9.973 | 5.712 | 27.746 | 293 | 252 | 2.409 | 28.107 |
| Capitaluri proprii | 249.759 | 326.772 | 388.234 | 484.549 | 331.129 | 205.322 | 45.630 |
| Capital subscris vărsat | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 05.05.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 6290 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TESSORO TREND SRL |
| Nr. reg. com. | J2017006384409 |
| EUID | ROONRC.J2017006384409 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-05-05 |
| Sediu social | Str. Feteşti, 2I, camera 3, Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR FETEŞTI, NR.2I, CAMERA 3 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BLUSANTO SRL | aceeași clădire |
| COMPLET IMPEX SRL | aceeași clădire |
| HIPPOCRATESFORUM SRL inactiv | aceeași clădire |
| AGROFUNGY PROD COMPANY SRL inactiv | 20 m |
| ART TRAINING S.R.L. | 20 m |
| CLASOBGYN S.R.L. | 20 m |
| VOCAL CHIEF S.R.L. | 59 m |
| RISEN RESIDENCE REAL ESTATE SRL | 64 m |
| SCARLETT'S CHOICE S.R.L. | 64 m |
| CAMIDO CONSTRUCT 2007 SRL inactiv | 84 m |
| IULMAR FIT SRL | 84 m |
| NICK&SOFIA S.R.L. | 84 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6209 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (4)
| 3160987 | COMPLET IMPEX SRL |
| 36426350 | BLUSANTO SRL |
| 48608011 | DORLEA ELIZA-IOANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ |
CAEN autorizat (16)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25