KOVACS TERMOSERV TARNAVENI SRL
CUI 37524080 · J2017000765260
KOVACS TERMOSERV TARNAVENI SRL are CUI 37524080, nr. de înregistrare J2017000765260, înmatriculată pe 08.05.2017. Sediul social e în Municipiul Târnăveni, jud. Mureş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4332. În 2025: cifră de afaceri 192.931 lei, profit net 11.217 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 193 mii lei · mediana 221 mii lei | 87% din mediană |
| Profit net | 11 mii lei · mediana 19 mii lei | 60% din mediană |
| Marjă netă | 5.8% · mediana 9.3% | 62% din mediană |
Comparat cu 112.118 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 192.931 | 108.181 | 34.033 | 107.223 | 65.796 | 32.135 | 54.552 | 37.477 | 22.883 |
| Venituri totale | 192.931 | 108.181 | 34.033 | 107.223 | 65.796 | 32.206 | 54.552 | 37.566 | 22.883 |
| Cheltuieli totale | 179.040 | 76.519 | 19.214 | 66.184 | 55.912 | 26.206 | 30.283 | 27.088 | 22.085 |
| Profit / pierdere brută | 13.891 | 31.662 | 14.819 | 41.039 | 9.884 | 6.000 | 24.269 | 10.478 | 798 |
| Profit / pierdere netă | 11.217 | 26.720 | 12.448 | 37.823 | 7.910 | 5.035 | 22.632 | 9.354 | 112 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 324 | 324 |
| Active circulante | 12.787 | 63.301 | 99.461 | 83.253 | 46.144 | 36.568 | 32.783 | 27.235 | 10.052 |
| Creanțe | — | 42.285 | 89.784 | 82.882 | 38.129 | 33.856 | 32.556 | 24.350 | — |
| Casa și conturi la bănci | 12.787 | 21.016 | 9.677 | 371 | 8.015 | 2.712 | 227 | 2.885 | 10.052 |
| Cheltuieli în avans | — | — | 1.000 | 1.000 | — | 1.000 | — | — | — |
| Datorii | 1.334 | 21.065 | 4.946 | 1.186 | 900 | 234 | 484 | 17.893 | 10.064 |
| Capitaluri proprii | 11.453 | 42.236 | 95.515 | 83.067 | 45.244 | 37.334 | 32.299 | 9.666 | 312 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 08.05.2017 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Târnăveni |
| CAEN principal | 4332 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | KOVACS TERMOSERV TARNAVENI SRL |
| Nr. reg. com. | J2017000765260 |
| EUID | ROONRC.J2017000765260 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-05-08 |
| Sediu social | Str. Griviţa, 10, Mun. Târnăveni, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, MUN. TÂRNĂVENI, STR. GRIVIŢA, NR.10, AP.3 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| SABOR CELESTIAL S.R.L. | aceeași clădire |
| COROS & MATEI SERVICII FUNERARE SRL inactiv | 126 m |
| COROS FLORA SRL | 126 m |
| COROS METHODS S.R.L. | 126 m |
| IUNIC SERVICE SRL | 126 m |
| IUNIC TEHNOCONSTRUCT SRL | 126 m |
| M P ADMINISTRARE SRL | 126 m |
| MATEI IRINA TRANS SRL inactiv | 126 m |
| HADNAGY AUTO S.R.L. | 274 m |
| ADACOMTRADE S.R.L. | 280 m |
| ALSEB CONSTRUCT SRL | 280 m |
| AMCON CONSTRUCTION & INSTALATION SRL | 280 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4332 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (8)
Alte firme din Mureş
| 1197025 | DECART KO SRL |
| 1204521 | CRESCO SRL |
| 3388374 | FORMART GTS SRL |
| 3673931 | GWENDOLEN IMPEX SRL |
| 3934468 | STABIL CONSTRUCT SRL |
| 4884864 | FEDOR SRL |
| 6565039 | CRIANNA IMPEX SRL |
| 9344830 | POLIFONIA PREST SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25