G&N PROTCIV PSI SRL
CUI 37524756 · J2017000451273
G&N PROTCIV PSI SRL are CUI 37524756, nr. de înregistrare J2017000451273, înmatriculată pe 08.05.2017. Sediul social e în Loc. Târgu Neamţ, Oraş Târgu Neamţ, jud. Neamţ. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 7020. În 2025: cifră de afaceri 208.900 lei, profit net 108.257 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-06-28 | DIRECTIA JUDETEANA PENTRU SPORT SI TINERET NEA | Servicii de consultanta in protectia con | 2 mii lei |
| 2024-06-12 | COLEGIUL TEHNIC "PETRU PONI" | Servicii de consultanta in protectia con | 2 mii lei |
| 2024-06-12 | COLEGIUL TEHNIC "PETRU PONI" | Servicii de proiectare specializata (Rev | 1 mii lei |
| 2024-06-12 | COLEGIUL TEHNIC "PETRU PONI" | Servicii de consultanta in protectia con | 2 mii lei |
| 2024-03-12 | SCOALA GIMNAZIALA COMUNA BAHNA | Servicii de consultanta in protectia con | 3 mii lei |
| 2024-02-28 | SCOALA GIMNAZIALA COMUNA SAGNA | Servicii de consultanta in protectia con | 3 mii lei |
| 2024-02-27 | Colegiul Tehnic Ion Creanga | Servicii de consultanta in protectia con | 5 mii lei |
| 2024-02-21 | DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROT | Servicii de consultanta in protectia con | 12 mii lei |
| 2024-02-20 | LICEUL MIHAIL SADOVEANU | Servicii de consultanta in protectia con | 2 mii lei |
| 2024-02-15 | COMUNA PIPIRIG (PRIMARIA COMUNEI PIPIRIG JUD. | Servicii de consultanta in protectia con | 2 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 209 mii lei · mediana 172 mii lei | 121% din mediană |
| Profit net | 108 mii lei · mediana 31 mii lei | 344% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 51.8% · mediana 23.7% | 219% din mediană |
| Cifră pe salariat | 209 mii lei · mediana 176 mii lei | 119% din mediană |
Comparat cu 103.075 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 208.900 | 191.016 | 256.979 | 161.380 | 115.920 | 127.860 | 137.450 | 81.060 | 28.307 |
| Venituri totale | 208.903 | 191.019 | 256.985 | 171.062 | 115.923 | 127.862 | 137.452 | 81.061 | 28.307 |
| Cheltuieli totale | 98.599 | 93.208 | 121.751 | 36.683 | 19.535 | 39.565 | 34.897 | 22.239 | 17.299 |
| Profit / pierdere brută | 110.304 | 97.811 | 135.234 | 134.379 | 96.388 | 88.297 | 102.555 | 58.822 | 11.008 |
| Profit / pierdere netă | 108.257 | 95.939 | 132.712 | 129.567 | 92.981 | 84.687 | 98.430 | 56.389 | 10.158 |
| Active imobilizate | 0 | 0 | 2.199 | 7.467 | 2.530 | — | — | — | — |
| Active circulante | 115.398 | 103.950 | 136.196 | 196.385 | 131.461 | 97.050 | 66.854 | 18.100 | 8.320 |
| Stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 350 | 350 | 350 | 350 |
| Creanțe | 90.600 | 58.305 | 78.463 | 147.626 | 112.123 | 83.756 | 57.686 | 11.253 | 200 |
| Casa și conturi la bănci | 24.798 | 45.645 | 57.733 | 48.759 | 19.338 | 12.944 | 8.818 | 6.497 | 7.770 |
| Datorii | 5.141 | 6.011 | 3.683 | 1.788 | 494 | 1.533 | 3.024 | 3.711 | 6.320 |
| Capitaluri proprii | 110.257 | 97.939 | 134.712 | 202.064 | 133.497 | 95.517 | 63.830 | 14.389 | 2.000 |
| Capital subscris vărsat | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 0 | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Mar 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 08.05.2017 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească TÂRGU NEAMŢ |
| CAEN principal | 7020 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | G&N PROTCIV PSI SRL |
| Nr. reg. com. | J2017000451273 |
| EUID | ROONRC.J2017000451273 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-05-08 |
| Sediu social | Str. 1 Mai, 83, Orş. Târgu Neamţ, NEAMŢ |
| Domiciliu fiscal | JUD. NEAMŢ, ORŞ. TÂRGU NEAMŢ, STR. 1 MAI, NR.83 |
| Telefon | 0769051600 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CREDIT INVEST SRL | aceeași clădire |
| DECO PROFIL CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| EUROMAR STAR INVEST S.R.L. | aceeași clădire |
| GLOWALL CONSULTING S.R.L. | aceeași clădire |
| MOBICONFORT SRL | aceeași clădire |
| PRO INSTALELECTRIC S.R.L. | aceeași clădire |
| SARGETIA DC SRL | aceeași clădire |
| CLUBUL DE TERAPIE S.R.L. | 714 m |
| ASEBA EXPRES S.R.L. inactiv | 717 m |
| DANUT PROD COM SRL inactiv | 717 m |
| LUCA STAR COMPANY SRL inactiv | 717 m |
| ABITEKNO SRL inactiv | 976 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 7020 | 2025 |
| 7022 | 2017 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (10)
Alte firme din Neamţ
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25