IRIDAVIS SRL
CUI 37536610 · J2017002349125
IRIDAVIS SRL are CUI 37536610, nr. de înregistrare J2017002349125, înmatriculată pe 09.05.2017. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8559. În 2025: cifră de afaceri 219.040 lei, profit net 89.956 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 219 mii lei · mediana 105 mii lei | 208% din mediană |
| Profit net | 90 mii lei · mediana 7 mii lei | de 13× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 41.1% · mediana 10.2% | 403% din mediană |
| Cifră pe salariat | 219 mii lei · mediana 110 mii lei | 200% din mediană |
Comparat cu 19.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 219.040 | 297.052 | 271.872 | 142.807 | 22.411 | 10.809 | 25.130 | 12.326 | 39.620 |
| Venituri totale | 219.298 | 304.155 | 272.762 | 142.830 | 22.411 | 10.809 | 25.130 | 12.326 | 39.620 |
| Cheltuieli totale | 127.303 | 180.066 | 178.035 | 83.888 | 14.820 | 5.296 | 31.840 | 40.343 | 3.600 |
| Profit / pierdere brută | 91.995 | 124.089 | 94.727 | 58.942 | 7.591 | 5.513 | -6.710 | -28.017 | 36.020 |
| Profit / pierdere netă | 89.956 | 119.943 | 92.408 | 56.383 | 7.591 | 5.427 | -7.007 | -28.131 | 34.831 |
| Active imobilizate | 1.816 | 2.763 | 2.061 | 14.427 | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 100.786 | 126.786 | 157.421 | 46.703 | 13.745 | 6.494 | 147 | 10.026 | 36.076 |
| Stocuri | 8.420 | 8.207 | 5.079 | 4.896 | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 40.879 | 118.265 | 115.136 | 1.354 | — | — | — | 5.000 | 20.000 |
| Casa și conturi la bănci | 51.487 | 314 | 37.206 | 40.453 | 13.745 | 6.494 | 147 | 5.026 | 16.076 |
| Datorii | 12.165 | 9.126 | 10.250 | 4.306 | 634 | 974 | 254 | 3.126 | 1.045 |
| Capitaluri proprii | 90.437 | 120.423 | 149.232 | 56.824 | 13.111 | 5.520 | -107 | 6.900 | 35.031 |
| Capital subscris vărsat | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 | 1 | — | — | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Apr 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 09.05.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 8559 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | IRIDAVIS SRL |
| Nr. reg. com. | J2017002349125 |
| EUID | ROONRC.J2017002349125 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-05-09 |
| Sediu social | Str. Bună Ziua, 41B, parter. ap. spațiu comercial 9, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. BUNĂ ZIUA, NR.41B, PARTER. AP. SPAȚIU COMERCIAL 9, BL.M7D, SC.3 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALPTIN RIDE S.R.L. | aceeași clădire |
| ALVINIZO S.R.L. | aceeași clădire |
| AMBITECH CENTER SRL | aceeași clădire |
| ARTEETH CLINIC S.R.L. | aceeași clădire |
| ATELIER FABULAE S.R.L. | aceeași clădire |
| AUTHENTIC SOFTWARE CONSULTANCY S.R.L. | aceeași clădire |
| BM MOTION S.R.L. | aceeași clădire |
| BOOKINGHAM SRL | aceeași clădire |
| BURGONDI FOOD S.R.L. | aceeași clădire |
| COPYROM SRL | aceeași clădire |
| DEBUG ROOT S.R.L. | aceeași clădire |
| DOMI MF SERVICES S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 8559 | 2020 – 2025 |
| 9604 | 2018 – 2019 |
| 4221 | 2017 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (63)
Sunt 63 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (14)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-16 · ONRC: 2026-10-25