ROXY SALON CENTER SRL
CUI 37543464 · J2017002384124
ROXY SALON CENTER SRL are CUI 37543464, nr. de înregistrare J2017002384124, înmatriculată pe 10.05.2017. Sediul social e în Municipiul Gherla, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9621. În 2025: cifră de afaceri 29.411 lei, profit net 6.628 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 29 mii lei · mediana 129 mii lei | 23% din mediană |
| Profit net | 7 mii lei · mediana 4 mii lei | 181% din mediană |
| Marjă netă | 22.5% · mediana 3.6% | 625% din mediană |
Comparat cu 30.792 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 29.411 | 23.801 | 26.280 | 17.775 | 16.425 | 15.375 | 19.950 | 25.121 | 10.541 |
| Venituri totale | 29.411 | 23.801 | 26.280 | 17.775 | 16.425 | 15.375 | 19.950 | 25.121 | 10.541 |
| Cheltuieli totale | 21.740 | 17.537 | 16.088 | 15.384 | 11.199 | 7.583 | 12.220 | 38.287 | 24.669 |
| Profit / pierdere brută | 7.671 | 6.264 | 10.192 | 2.391 | 5.226 | 7.792 | 7.730 | -13.166 | -14.128 |
| Profit / pierdere netă | 6.628 | 5.417 | 8.594 | 1.857 | 4.733 | 7.497 | 7.530 | -13.417 | -14.445 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 81 |
| Active circulante | 16.672 | 10.387 | 4.364 | 4.416 | 2.967 | 6.820 | 1.536 | 724 | 1.523 |
| Creanțe | 16 | — | 44 | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 16.656 | 10.387 | 4.320 | 4.416 | 2.967 | 6.820 | 1.536 | 724 | 1.523 |
| Datorii | 2.373 | 2.716 | 1.815 | 10.461 | 10.869 | 19.455 | 21.668 | 28.386 | 15.849 |
| Capitaluri proprii | 14.299 | 7.671 | 2.549 | -6.045 | -7.902 | -12.635 | -20.132 | -27.662 | -14.245 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 10.05.2017 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Gherla |
| CAEN principal | 9621 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ROXY SALON CENTER SRL |
| Nr. reg. com. | J2017002384124 |
| EUID | ROONRC.J2017002384124 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-05-10 |
| Sediu social | Str. Clujului, 3, Mun. Gherla, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. GHERLA, STR. CLUJULUI, NR.3, AP.11 |
| Telefon | 0753784173 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A W P IMPEX SRL | aceeași clădire |
| ABB AUTO TRAFIC S.R.L. | aceeași clădire |
| AGROPIN MAT SRL | aceeași clădire |
| ALESSLAR CONSTRUCT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ANDO CARPATIN S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ANICRIS SRL | aceeași clădire |
| ARHIDENTAL CLINIC S.R.L. | aceeași clădire |
| ARHIPRINT MEDIA S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BEW PIZZERIE S.R.L. | aceeași clădire |
| BLOOM ROSERAI S.R.L. | aceeași clădire |
| BOBISOR PRODCOM SRL | aceeași clădire |
| BOBYSORY EDI MAR SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9602 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (11)
Sunt 11 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25