CYRO & ROBERTA BORŢA SRL
CUI 37552330 · J28/552/2017
CYRO & ROBERTA BORŢA SRL are CUI 37552330, nr. de înregistrare J28/552/2017, înmatriculată pe 11.05.2017. Sediul social e în Sat Fălcoiu, Comuna Fălcoiu, jud. Olt. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5630. În 2025: cifră de afaceri 50.662 lei, profit net 8.707 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Vânzările, stocul, food cost-ul și e-Factura într-un singur loc, cu HoReCaOS. De la 58 de lei pe lună.
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 51 mii lei · mediana 166 mii lei | 31% din mediană |
| Profit net | 9 mii lei · mediana 1 mii lei | 672% din mediană |
| Marjă netă | 17.2% · mediana 1% | de 17× mediana |
Comparat cu 55.582 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 50.662 | 67.420 | 79.755 | 83.364 | 81.613 | 81.775 | 62.965 | 35.592 | 6.368 |
| Venituri totale | 50.662 | 67.420 | 79.755 | 83.364 | 81.613 | 81.775 | 62.965 | 35.592 | 6.368 |
| Cheltuieli totale | 40.510 | 52.872 | 65.359 | 70.517 | 68.437 | 63.718 | 55.030 | 32.002 | 6.995 |
| Profit / pierdere brută | 10.152 | 14.548 | 14.396 | 12.847 | 13.176 | 18.057 | 7.935 | 3.590 | -627 |
| Profit / pierdere netă | 8.707 | 12.526 | 13.599 | 10.346 | 12.147 | 15.729 | 6.226 | 2.522 | -819 |
| Active imobilizate | — | 116 | — | — | — | — | — | 323 | 323 |
| Active circulante | 230.140 | 198.319 | 183.290 | 167.466 | 172.465 | 146.852 | 132.212 | 89.920 | 30.116 |
| Stocuri | 228.788 | 184.281 | 160.347 | 159.513 | 164.069 | 146.675 | 129.433 | 87.285 | 29.827 |
| Creanțe | 1.269 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 83 | 14.038 | 22.943 | 7.953 | 8.396 | 177 | 2.779 | 2.635 | 289 |
| Datorii | 148.957 | 125.959 | 123.340 | 121.115 | 136.460 | 122.994 | 124.083 | 88.340 | 31.058 |
| Capitaluri proprii | 81.183 | 72.476 | 59.950 | 46.351 | 36.005 | 23.858 | 8.129 | 1.903 | -619 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 11.05.2017 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Caracal |
| CAEN principal | 5630 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CYRO & ROBERTA BORŢA SRL |
| Nr. reg. com. | J28/552/2017 |
| EUID | ROONRC.J28/552/2017 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-05-11 |
| Sediu social | Str. Principală, 305, Sat Fălcoiu Com. Fălcoiu, OLT |
| Domiciliu fiscal | JUD. OLT, SAT FĂLCOIU COM. FĂLCOIU, STR. PRINCIPALĂ, NR.305 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ACOPE.RO ROOF S.R.L. | aceeași clădire |
| AGRO FARM FĂLCOIU COOPERATIVĂ AGRICOLĂ inactiv | aceeași clădire |
| BOGMAR CEREALPROD S.R.L. | aceeași clădire |
| CABMEDSTEL SERB S.R.L. | aceeași clădire |
| CLAUDIU DRAGOMIR TRANS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| D&G CATERING S.R.L. | aceeași clădire |
| DANIEL AUTO LIFE COMPANY S.R.L. | aceeași clădire |
| DEPOZITUL DE LA COLŢ S.R.L. | aceeași clădire |
| ELECTRIC SOLUTION & MENTENANCE S.R.L. | aceeași clădire |
| FABRICA DE ACOPERISURI S.R.L. | aceeași clădire |
| GODEANU TRANS SRL | aceeași clădire |
| LARYVET MIHAI MED SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5630 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Olt
| 1510253 | BRANDY SRL |
| 1511178 | DOBRE M & S SRL |
| 1512084 | RIVIERA SRL |
| 1512440 | CONSTANTIN SRL |
| 1514476 | MINERVA-TEO SRL |
| 1516469 | CAPATARU SNC |
| 1516566 | POTCOAVA DE AUR SRL |
| 1517120 | OMNIS SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25