EMILIAN LOGISTIC SERV SRL
CUI 37554960 · J39/379/2017
EMILIAN LOGISTIC SERV SRL are CUI 37554960, nr. de înregistrare J39/379/2017, înmatriculată pe 11.05.2017. Sediul social e în Sat Păuneşti, Comuna Păuneşti, jud. Vrancea. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7120. În 2025: cifră de afaceri 822.114 lei, profit net 125.480 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 822 mii lei · mediana 172 mii lei | 477% din mediană |
| Profit net | 125 mii lei · mediana 31 mii lei | 398% din mediană |
| Salariați | 3 · mediana 1 | 300% din mediană |
| Marjă netă | 15.3% · mediana 23.7% | 65% din mediană |
| Cifră pe salariat | 274 mii lei · mediana 176 mii lei | 156% din mediană |
Comparat cu 103.075 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 822.114 | 775.598 | 703.893 | 417.708 | 359.725 | 221.240 | 233.437 | 89.181 | 10.451 |
| Venituri totale | 825.534 | 775.599 | 703.894 | 417.981 | 359.726 | 221.240 | 233.437 | 89.181 | 10.451 |
| Cheltuieli totale | 682.084 | 622.969 | 571.825 | 378.990 | 342.034 | 174.927 | 182.455 | 76.773 | 15.709 |
| Profit / pierdere brută | 143.450 | 152.630 | 132.069 | 38.991 | 17.692 | 46.313 | 50.982 | 12.408 | -5.258 |
| Profit / pierdere netă | 125.480 | 138.109 | 125.372 | 35.313 | 14.526 | 44.259 | 48.647 | 11.516 | -5.363 |
| Active imobilizate | 217.290 | 263.100 | 125.896 | 72.258 | 96.028 | 22.720 | 19.949 | 10.452 | 205 |
| Active circulante | 604.915 | 459.872 | 565.190 | 552.608 | 414.210 | 551.124 | 277.780 | 67.029 | 134 |
| Stocuri | 527.414 | 315.587 | 474.416 | 468.935 | 273.793 | 546.431 | 276.912 | 66.467 | — |
| Creanțe | 15.590 | 87.914 | 55.764 | 73.835 | 72.030 | — | 384 | 286 | — |
| Casa și conturi la bănci | 61.911 | 56.371 | 35.010 | 9.838 | 68.387 | 4.693 | 484 | 276 | 134 |
| Cheltuieli în avans | 2.372 | 548 | — | 630 | — | — | — | — | — |
| Datorii | 504.719 | 529.141 | 416.617 | 476.398 | 396.454 | 474.586 | 242.729 | 71.128 | 5.502 |
| Capitaluri proprii | 319.858 | 194.379 | 274.469 | 149.098 | 113.784 | 99.258 | 55.000 | 6.353 | -5.163 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 11.05.2017 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Adjud |
| CAEN principal | 7120 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | EMILIAN LOGISTIC SERV SRL |
| Nr. reg. com. | J39/379/2017 |
| EUID | ROONRC.J39/379/2017 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-05-11 |
| Sediu social | PĂUNEŞTI, Sat Păuneşti Com. Păuneşti, VRANCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VRANCEA, SAT PĂUNEŞTI COM. PĂUNEŞTI, PĂUNEŞTI |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7120 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (189)
Sunt 189 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Vrancea
| 3181416 | AUTOTRANSPORT SRL |
| 6433151 | METRON SERV SRL |
| 9204381 | NDT TESTING SRL |
| 13770656 | MICROMET 2001 SRL |
| 15931392 | DRIMARTEX SRL |
| 16933154 | METROLOGIA DMM SRL |
| 24413721 | CAPITAL CAR LOGISTIC SRL |
| 25789474 | NEMATIS SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-22 · ONRC: 2026-10-25