FOUR ŞTRUMFII SRL
CUI 37560520 · J2017000828024
FOUR ŞTRUMFII SRL are CUI 37560520, nr. de înregistrare J2017000828024, înmatriculată pe 11.05.2017. Sediul social e în Municipiul Arad, jud. Arad. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 7420. În 2025: cifră de afaceri 1.204.484 lei, profit net 981.123 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-05-21 | ORASUL CHISINEU CRIS | Servicii conexe managementului (Rev.2) | 20 mii lei |
| 2024-05-15 | COMUNA LIVADA JUDETUL ARAD | Servicii de consultanta in domeniul achi | 56 mii lei |
| 2024-04-16 | COMUNA LIVADA JUDETUL ARAD | Servicii de consultanta in domeniul achi | 11 mii lei |
| 2024-04-05 | LICEUL TEHNOLOGIC VASILE JUNCU MINIS | Ustensile de bucatarie (Rev.2) | 10 mii lei |
| 2024-03-14 | COMUNA USUSAU | Servicii conexe managementului (Rev.2) | 20 mii lei |
| 2024-03-14 | COMUNA USUSAU | Servicii conexe managementului (Rev.2) | 35 mii lei |
| 2024-03-08 | GOSPODARIREA COMUNALA ARAD S.A. | Curele (Rev.2) | 630 lei |
| 2024-03-06 | Comuna Ghioroc | Servicii conexe managementului (Rev.2) | 20 mii lei |
| 2024-03-05 | ORASUL CHISINEU CRIS | Servicii de consultanta in domeniul achi | 25 mii lei |
| 2023-12-13 | Oras Santana | Servicii de promovare (Rev.2) | 8 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,2 mil lei · mediana 172 mii lei | 700% din mediană |
| Profit net | 981 mii lei · mediana 31 mii lei | de 31× mediana |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 81.5% · mediana 23.7% | 344% din mediană |
| Cifră pe salariat | 602 mii lei · mediana 176 mii lei | 342% din mediană |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 8 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.204.484 | 462.726 | 492.882 | 487.766 | 56.220 | 43.360 | 7.790 | 0 |
| Venituri totale | 1.260.774 | 462.729 | 492.882 | 487.766 | 88.752 | 74.692 | 132.444 | 0 |
| Cheltuieli totale | 246.473 | 87.776 | 281.317 | 396.784 | 37.765 | 80.686 | 85.753 | 3.311 |
| Profit / pierdere brută | 1.014.301 | 374.953 | 211.565 | 90.982 | 50.987 | -5.994 | 46.691 | -3.311 |
| Profit / pierdere netă | 981.123 | 364.220 | 206.636 | 80.408 | 49.300 | -7.295 | 46.613 | -3.311 |
| Active imobilizate | 121.253 | 15.779 | 11.827 | 9.579 | 29.584 | 66.917 | 104.251 | 157.142 |
| Active circulante | 1.304.612 | 366.983 | 202.475 | 101.252 | 12.871 | 50.329 | 3.570 | 4.709 |
| Stocuri | — | 9.376 | 5.612 | 5.384 | — | — | — | 159 |
| Creanțe | 1.289.910 | 306.965 | 29.336 | 9.819 | 12.792 | 42.471 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 14.702 | 50.642 | 167.527 | 86.049 | 79 | 7.858 | 3.570 | 4.550 |
| Datorii | 353.229 | 18.302 | 151.391 | 15.311 | 27.343 | 118.902 | 70.890 | 164.962 |
| Venituri în avans | 91.268 | — | — | — | — | 32.532 | 63.864 | — |
| Capitaluri proprii | 981.368 | 364.460 | 62.911 | 95.520 | 15.112 | -34.188 | -26.933 | -3.111 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | — | 1 | 1 | — | 2 | 2 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Apr 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 11.05.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad |
| CAEN principal | 7420 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | FOUR ŞTRUMFII SRL |
| Nr. reg. com. | J2017000828024 |
| EUID | ROONRC.J2017000828024 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-05-11 |
| Sediu social | Str. Ioan Flueraş, 15, Mun. Arad, ARAD |
| Domiciliu fiscal | JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. IOAN FLUERAŞ, NR.15 |
| Telefon | 0774075218 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALINA MINIMARKET S.R.L. | aceeași clădire |
| ANDI & LEO MARKET SRL | aceeași clădire |
| DALMAR EVOLUTION L.T. S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DIAZO PLUS SRL | aceeași clădire |
| GLIGOR TRANS LOLY S.R.L. | aceeași clădire |
| HERBEI ALINA - AGENT DE ASIGURARI SRL | aceeași clădire |
| HIGHHILL MACHINING S.R.L. | aceeași clădire |
| MOISE NUNI S.R.L. | aceeași clădire |
| OUR BLESSING SH OUTLET S.R.L. | aceeași clădire |
| STEDAFRI HAIR DESIGN S.R.L. | aceeași clădire |
| TODIMAR NUT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CARIN AGRAR SRL | 40 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7420 | 2018 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (20)
Alte firme din Arad
Actualizat ANAF: 2026-10-22 · ONRC: 2026-10-25