TOPOLAND ZONE S.R.L.
CUI 37585079 · J2017000836269
TOPOLAND ZONE S.R.L. are CUI 37585079, nr. de înregistrare J2017000836269, înmatriculată pe 16.05.2017. Sediul social e în Loc. Sovata, Oraş Sovata, jud. Mureş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 7112. În 2025: cifră de afaceri 224.235 lei, profit net 16.795 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-06-26 | REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA | Servicii de cadastru (Rev.2) | 75 mii lei |
| 2024-04-30 | COMUNA GHINDARI (PRIMARIA GHINDARI) | Servicii de cadastru (Rev.2) | 36 mii lei |
| 2024-04-04 | COMUNA GHINDARI (PRIMARIA GHINDARI) | Servicii de cadastru (Rev.2) | 700 lei |
| 2023-12-12 | COMUNA GHINDARI (PRIMARIA GHINDARI) | Servicii de cadastru (Rev.2) | 500 lei |
| 2023-12-11 | COMUNA GHINDARI (PRIMARIA GHINDARI) | Servicii de cadastru (Rev.2) | 3 mii lei |
| 2023-11-29 | COMUNA GHINDARI (PRIMARIA GHINDARI) | Servicii de cadastru (Rev.2) | 4 mii lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 224 mii lei · mediana 172 mii lei | 130% din mediană |
| Profit net | 17 mii lei · mediana 31 mii lei | 53% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 7.5% · mediana 23.7% | 32% din mediană |
| Cifră pe salariat | 112 mii lei · mediana 176 mii lei | 64% din mediană |
Comparat cu 103.075 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 224.235 | 196.450 | 284.388 | 226.445 | 282.882 | 239.167 | 217.685 | 147.129 | 1.400 |
| Venituri totale | 230.333 | 227.031 | 312.613 | 270.016 | 317.159 | 267.392 | 217.685 | 147.129 | 1.400 |
| Cheltuieli totale | 211.235 | 209.843 | 273.321 | 263.968 | 285.184 | 264.056 | 199.324 | 112.052 | 532 |
| Profit / pierdere brută | 19.098 | 17.188 | 39.292 | 6.048 | 31.975 | 3.336 | 18.361 | 35.077 | 868 |
| Profit / pierdere netă | 16.795 | 14.969 | 36.709 | 3.785 | 29.899 | 1.155 | 16.467 | 33.794 | 826 |
| Active imobilizate | 15.839 | 40.026 | 65.891 | 98.242 | 123.165 | 129.299 | 162.004 | 178.351 | 300 |
| Active circulante | 74.899 | 76.342 | 106.277 | 66.489 | 107.519 | 54.350 | 64.772 | 38.217 | 1.406 |
| Stocuri | — | — | — | — | 1.510 | — | — | — | — |
| Creanțe | 12.851 | 5.766 | 19.886 | 17.566 | 3.273 | 13.940 | 25.564 | 4.124 | — |
| Casa și conturi la bănci | 62.048 | 70.576 | 86.391 | 48.923 | 102.736 | 40.410 | 39.208 | 34.093 | 1.406 |
| Cheltuieli în avans | 4.442 | 1.497 | 3.590 | 15.278 | 635 | 1.417 | 961 | 313 | — |
| Datorii | 22.817 | 11.749 | 54.035 | 66.772 | 68.642 | 26.415 | 30.017 | 7.404 | 680 |
| Venituri în avans | — | 6.098 | 36.674 | 64.898 | 93.122 | 118.995 | 147.219 | 175.443 | — |
| Capitaluri proprii | 72.363 | 100.018 | 85.049 | 48.339 | 69.555 | 39.656 | 50.501 | 34.034 | 1.026 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Sat Oct 01 2022 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 16.05.2017 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Sovata |
| CAEN principal | 7112 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TOPOLAND ZONE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2017000836269 |
| EUID | ROONRC.J2017000836269 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-05-16 |
| Sediu social | Str. Pârâului, 2A, Orş. Sovata, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, ORŞ. SOVATA, STR. PÂRÂULUI, NR.2A |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| MG CARGO RO SRL | 87 m |
| CARMEN SERVCOM SRL | 101 m |
| EVELYN ' S SHOP SRL inactiv | 109 m |
| BODEX SRL | 124 m |
| FEKETE DIAMANT SRL inactiv | 124 m |
| FESZTIZA SRL inactiv | 124 m |
| HALMAR SRL inactiv | 124 m |
| LEVIMPEX SRL inactiv | 124 m |
| MOLEV SRL | 124 m |
| SANCI SRL inactiv | 124 m |
| VICTORIA COM TURISM SRL | 124 m |
| ARNOLD & ZOLTAN SRL inactiv | 189 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7112 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Mureş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25