CADTERRALAND S.R.L.
CUI 37585125 · J2017000830263
CADTERRALAND S.R.L. are CUI 37585125, nr. de înregistrare J2017000830263, înmatriculată pe 16.05.2017. Sediul social e în Sat Sâncraiu de Mureş, Comuna Sâncraiu de Mureş, jud. Mureş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 7112. În 2025: cifră de afaceri 168.400 lei, profit net 57.473 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 168 mii lei · mediana 172 mii lei | 98% din mediană |
| Profit net | 57 mii lei · mediana 31 mii lei | 183% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 34.1% · mediana 23.7% | 144% din mediană |
| Cifră pe salariat | 168 mii lei · mediana 176 mii lei | 96% din mediană |
Comparat cu 103.070 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 168.400 | 130.250 | 107.070 | 151.560 | 99.620 | 105.430 | 122.605 | 270.139 | 3.700 |
| Venituri totale | 168.401 | 130.250 | 107.070 | 151.560 | 99.621 | 105.433 | 135.605 | 270.139 | 3.700 |
| Cheltuieli totale | 98.806 | 129.819 | 122.795 | 120.589 | 92.730 | 90.654 | 98.893 | 86.182 | 11.753 |
| Profit / pierdere brută | 69.595 | 431 | -15.725 | 30.971 | 6.891 | 14.779 | 36.712 | 183.957 | -8.053 |
| Profit / pierdere netă | 57.473 | -1.072 | -16.797 | 29.535 | 5.895 | 13.776 | 35.356 | 183.247 | -8.090 |
| Active imobilizate | 15.099 | 47.455 | 92.092 | 106.706 | 159.225 | 181.769 | 209.917 | 182.748 | 191.230 |
| Active circulante | 174.112 | 173.044 | 132.349 | 157.190 | 75.445 | 33.657 | 13.698 | 5.085 | 75.656 |
| Stocuri | — | — | — | — | 6.286 | — | — | — | — |
| Creanțe | 60.225 | 32.254 | 5.590 | 54.288 | 7.890 | 9.143 | 11.041 | 2.424 | 74.000 |
| Casa și conturi la bănci | 113.887 | 140.790 | 126.759 | 102.902 | 61.269 | 24.514 | 2.657 | 2.661 | 1.656 |
| Datorii | 19.533 | 8.294 | 11.164 | 33.822 | 4.286 | -9.063 | 12.902 | 12.476 | 274.776 |
| Capitaluri proprii | 169.678 | 212.205 | 213.277 | 230.074 | 230.384 | 224.489 | 210.713 | 175.357 | -7.890 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Sun Jan 01 2023 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 16.05.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş |
| CAEN principal | 7112 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CADTERRALAND S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2017000830263 |
| EUID | ROONRC.J2017000830263 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-05-16 |
| Sediu social | Str. Vale, 11/N, Sat Sâncraiu de Mureş Com. Sâncraiu de Mureş, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, SAT SÂNCRAIU DE MUREŞ COM. SÂNCRAIU DE MUREŞ, STR. VALE, NR.11/N |
| Telefon | 0744328981 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| 3T ENDGAME SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| ADYAUTOBUYBACK S.R.L. | aceeași clădire |
| AGROMAXELL S.R.L. | aceeași clădire |
| ALEEA CU FLORI S.R.L. | aceeași clădire |
| ALFATOP BUILDING SRL | aceeași clădire |
| ALFATOP SAND EXTRACT S.R.L. | aceeași clădire |
| ALFATOP SOCIAL BUILDING S.R.L. | aceeași clădire |
| AMARILLO DECO SRL inactiv | aceeași clădire |
| B & M ELECTROCASNICE SECOND HAND S.R.L. | aceeași clădire |
| BBO DETAILING KGB S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BMS PREMIUM SPEDITION S.R.L. | aceeași clădire |
| C&A DAR CEZASTIA S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7112 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Mureş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25