IMO4ALL MBS SRL
CUI 37585745 · J35/1841/2017
IMO4ALL MBS SRL are CUI 37585745, nr. de înregistrare J35/1841/2017, înmatriculată pe 16.05.2017. Sediul social e în Municipiul Timişoara, jud. Timiş. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 6831. În 2025: cifră de afaceri 874.579 lei, profit net 145.062 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 875 mii lei · mediana 124 mii lei | 703% din mediană |
| Profit net | 145 mii lei · mediana 17 mii lei | 872% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 16.6% · mediana 19.4% | 86% din mediană |
| Cifră pe salariat | 437 mii lei · mediana 172 mii lei | 255% din mediană |
Comparat cu 55.927 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 874.579 | 369.961 | 1.880.307 | 1.727.572 | 239.344 | 86.679 | 640.121 | 11.142 | 218.644 |
| Venituri totale | 874.579 | 369.961 | 1.880.307 | 1.727.572 | 702.450 | 144.944 | 640.121 | 11.142 | 218.644 |
| Cheltuieli totale | 710.479 | 287.713 | 436.282 | 899.655 | 554.079 | 141.162 | 202.690 | 10.552 | 7.539 |
| Profit / pierdere brută | 164.100 | 82.248 | 1.444.025 | 827.917 | 148.371 | 3.782 | 437.431 | 590 | 211.105 |
| Profit / pierdere netă | 145.062 | 79.104 | 1.427.477 | 810.988 | 141.487 | 2.356 | 421.702 | 256 | 204.545 |
| Active imobilizate | 606.329 | 276.086 | 337.635 | 209.498 | 265.007 | 732.833 | 604.710 | 149 | 299 |
| Active circulante | 1.347.040 | 633.102 | 581.132 | 491.402 | 325.934 | 199.783 | 368.130 | 164.851 | 209.075 |
| Stocuri | 459.934 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — |
| Creanțe | 763.567 | 413.564 | 544.292 | 186.630 | 212.366 | 76.224 | 11.561 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 123.539 | 219.538 | 36.840 | 304.772 | 113.568 | 123.559 | 356.569 | 164.851 | 209.075 |
| Cheltuieli în avans | — | 894.572 | 894.465 | 145 | 742.478 | 0 | — | 40.000 | — |
| Datorii | 1.337.617 | 389.421 | 227.998 | 489.849 | 790.374 | 303.558 | 346.138 | 0 | 4.629 |
| Capitaluri proprii | 1.559.401 | 1.414.339 | 1.585.234 | 211.196 | 543.045 | 629.058 | 626.702 | 205.000 | 204.745 |
| Capital subscris vărsat | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 16.05.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş |
| CAEN principal | 6831 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | IMO4ALL MBS SRL |
| Nr. reg. com. | J35/1841/2017 |
| EUID | ROONRC.J35/1841/2017 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-05-16 |
| Sediu social | Str. Livezilor, 38, Mun. Timişoara, TIMIŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. LIVEZILOR, NR.38 |
| Telefon | 0720853284 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| C & D WAKARE & CO SRL | 31 m |
| CALCARS S.R.L. | 50 m |
| DIGITALGARDEN ENGINEERING S.R.L. | 50 m |
| GRATEMAN S.R.L. | 50 m |
| NEXT GEN STUDIO S.R.L. | 66 m |
| PRINT SERVICE COMPANY SRL | 66 m |
| AT SKILL DEVELOPMENT S.R.L. inactiv | 73 m |
| LEXPERT FACILITY S.R.L. | 79 m |
| WOOD YARD S.R.L. | 79 m |
| PER4MER SRL inactiv | 92 m |
| PREMIODENT S.R.L. | 92 m |
| R & M CONSTRUCT SRL inactiv | 92 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6831 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Timiş
| 1816849 | PRINCE SRL |
| 1835646 | VALMYR SRL |
| 2489940 | KIF-KAM SRL |
| 2797427 | OJCVL TIM SRL |
| 2797664 | MECHS INTERMED SERVICES SRL |
| 2803022 | IMO ACTIV SRL |
| 2805724 | COMPSYS SRL |
| 3981648 | CAMENCO SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25