LAGOFONT SRL
CUI 37613152 · J2017000531272
LAGOFONT SRL are CUI 37613152, nr. de înregistrare J2017000531272, înmatriculată pe 19.05.2017. Sediul social e în Municipiul Piatra Neamţ, jud. Neamţ. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4322. În 2025: cifră de afaceri 540.425 lei, profit net 85.891 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 540 mii lei · mediana 221 mii lei | 245% din mediană |
| Profit net | 86 mii lei · mediana 19 mii lei | 460% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 2 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 15.9% · mediana 9.3% | 171% din mediană |
| Cifră pe salariat | 270 mii lei · mediana 141 mii lei | 191% din mediană |
Comparat cu 112.116 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 540.425 | 362.394 | 301.367 | 105.595 | 32.175 | 78.597 | 142.599 | 195.778 | 126.427 |
| Venituri totale | 540.701 | 360.112 | 305.894 | 105.595 | 32.185 | 97.606 | 142.599 | 195.778 | 126.427 |
| Cheltuieli totale | 443.402 | 322.827 | 302.066 | 101.872 | 53.263 | 73.697 | 136.518 | 192.396 | 105.967 |
| Profit / pierdere brută | 97.299 | 37.285 | 3.828 | 3.723 | -21.078 | 23.909 | 6.081 | 3.382 | 20.460 |
| Profit / pierdere netă | 85.891 | 30.782 | 871 | 2.662 | -22.051 | 21.234 | 3.027 | 1.424 | 19.135 |
| Active imobilizate | 3.263 | — | 0 | — | — | — | 13.660 | 21.376 | 5.522 |
| Active circulante | 118.060 | 120.913 | 44.980 | 81.459 | 52.971 | 76.177 | 49.202 | 59.491 | 18.855 |
| Stocuri | 55.043 | 54.604 | 43.358 | 70.736 | 51.834 | 66.774 | 47.021 | 55.080 | 9.988 |
| Creanțe | 11.683 | 10.228 | 728 | 400 | 61 | — | — | — | 3.500 |
| Casa și conturi la bănci | 51.334 | 56.081 | 894 | 10.323 | 1.076 | 9.403 | 2.181 | 4.411 | 5.367 |
| Datorii | 22.847 | 63.628 | 18.477 | 55.828 | 30.002 | 31.157 | 39.076 | 60.108 | 5.042 |
| Capitaluri proprii | 98.476 | 57.285 | 26.503 | 25.631 | 22.969 | 45.020 | 23.786 | 20.759 | 19.335 |
| Capital subscris vărsat | 5.000 | 200 | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | — | — | 1 | 2 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Sun Mar 01 2026 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 19.05.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ |
| CAEN principal | 4322 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LAGOFONT SRL |
| Nr. reg. com. | J2017000531272 |
| EUID | ROONRC.J2017000531272 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-05-19 |
| Sediu social | Str. Fermelor, 46E, Mun. Piatra Neamţ, NEAMŢ |
| Domiciliu fiscal | JUD. NEAMŢ, MUN. PIATRA NEAMŢ, STR. FERMELOR, NR.46E |
| Telefon | 0767428813 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| SERTESA INSTAL S.R.L. | aceeași clădire |
| GREEN HILLS DEVELOPMENT S.R.L. | 128 m |
| PRECIOUS YARN S.R.L. | 128 m |
| UBICONS SRL | 128 m |
| MIMOSA SWEET S.R.L. | 132 m |
| RIO VERMAR SRL | 145 m |
| TUPOMAR VEGA SRL | 145 m |
| AZOMEX LC SRL inactiv | 219 m |
| EVENTIRIS S.R.L. | 219 m |
| SMART VISION S.R.L. | 219 m |
| LORIMAR GRUP SRL | 239 m |
| ALMEROS MD RO S.R.L. inactiv | 244 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4322 | 2017 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Neamţ
| 5232834 | TEHNOTOTAL SRL |
| 5584997 | SERV ELECTRON SRL |
| 5829507 | MONDOTERM SRL |
| 6380669 | COBAR COM SRL |
| 6571260 | ENRICO LAURA IMPEX SRL |
| 6683727 | KADATA PREST SRL |
| 6683999 | EURO HEAT SRL |
| 7215384 | RUGINEX PROD SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25