EMI-DENT IMPEX SRL
CUI 3761456 · J1993000013112
EMI-DENT IMPEX SRL are CUI 3761456, nr. de înregistrare J1993000013112, înmatriculată pe 06.01.1993. Sediul social e în Municipiul Reşiţa, jud. Caraş-Severin. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4933. În 2025: cifră de afaceri 13.986 lei, profit net 1.210 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 14 mii lei · mediana 158 mii lei | 9% din mediană |
| Profit net | 1 mii lei · mediana 5 mii lei | 23% din mediană |
| Marjă netă | 8.7% · mediana 3.2% | 272% din mediană |
Comparat cu 94.321 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 13.986 | 21.473 | 37.193 | 38.940 | 35.505 | 22.684 | 34.426 | 42.109 | 32.041 | 32.192 | 24.895 | 26.551 | 25.432 | 15.206 |
| Venituri totale | 13.986 | 21.942 | 37.193 | 38.940 | 35.582 | 22.827 | 34.426 | 42.109 | 32.041 | 32.192 | 24.895 | 26.551 | 25.432 | 15.206 |
| Cheltuieli totale | 12.552 | 18.673 | 20.044 | 27.228 | 21.460 | 15.109 | 14.846 | 24.496 | 14.482 | 22.680 | 22.512 | 17.666 | 20.987 | 21.028 |
| Profit / pierdere brută | 1.434 | 3.269 | 17.149 | 11.712 | 14.122 | 7.718 | 19.580 | 17.613 | 17.559 | 9.512 | 2.383 | 8.885 | 4.445 | -5.822 |
| Profit / pierdere netă | 1.210 | 2.756 | 14.460 | 11.151 | 13.054 | 7.036 | 18.546 | 16.429 | 16.677 | 8.546 | 1.636 | 8.172 | 4.445 | -5.822 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | 15.973 | 24.306 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 126.689 | 125.848 | 125.277 | 108.127 | 154.736 | 76.265 | 70.680 | 51.738 | 32.976 | 14.829 | 5.939 | 3.112 | 3.511 | — |
| Stocuri | 709 | 709 | 709 | 709 | 709 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 80.000 | 80.000 | 80.000 | — | 57.516 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 45.980 | 45.139 | 44.568 | 107.418 | 96.511 | 76.265 | 70.680 | 51.738 | 32.976 | 14.829 | 5.939 | 3.112 | 3.511 | — |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 5 |
| Datorii | 2.665 | 3.034 | 5.219 | 2.530 | 15.702 | 29.187 | 6.332 | 5.937 | 3.604 | 2.134 | 1.790 | 598 | 5.704 | 6.643 |
| Capitaluri proprii | 124.024 | 122.814 | 120.058 | 105.597 | 155.007 | 71.384 | 64.348 | 45.801 | 29.372 | 12.695 | 4.149 | 2.514 | -2.193 | -6.638 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | — | 1 | — | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 15.04.1993 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Caraş-Severin |
| CAEN principal | 4933 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | EMI-DENT IMPEX SRL |
| Nr. reg. com. | J1993000013112 |
| EUID | ROONRC.J1993000013112 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1993-01-06 |
| Sediu social | Bld. Republicii, 25, Mun. Reşiţa, CARAŞ-SEVERIN |
| Domiciliu fiscal | JUD. CARAŞ-SEVERIN, MUN. REŞIŢA, BLD. REPUBLICII, NR.25, SC.5, ET.4, AP.18 |
| Telefon | 0763019711 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A & R LARAYAN PROJECT S.R.L. | aceeași clădire |
| A&C MAYA IMPEX SRL | aceeași clădire |
| A.M. LESCO VASA S.R.L. | aceeași clădire |
| A1 ARPA ADY S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AANG ATHENA CONSULTING SRL | aceeași clădire |
| AD - GOFER 2003 SRL | aceeași clădire |
| AD - TIMMAR SRL inactiv | aceeași clădire |
| AEON FLUX ARIS CONSULTING AGENT DE ASIGURARE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AGENŢIA DE DEZINSECŢIE, DERATIZARE SRL inactiv | aceeași clădire |
| AGROBEI - TOM SRL inactiv | aceeași clădire |
| AL PREST FAN S.R.L. | aceeași clădire |
| ALCA 4 CARS SYSTEMS S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4932 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (34)
Sunt 34 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Caraş-Severin
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08