GAGARIN PESCARUL SRL
CUI 37631906 · J36/283/2017
GAGARIN PESCARUL SRL are CUI 37631906, nr. de înregistrare J36/283/2017, înmatriculată pe 23.05.2017. Sediul social e în Sat Murighiol, Comuna Murighiol, jud. Tulcea. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 5520. În 2022: cifră de afaceri 129.834 lei, pierdere netă 18.162 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 130 mii lei · mediana 166 mii lei | 78% din mediană |
| Profit net | -18 mii lei · mediana 1 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 2 · mediana 2 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -14% · mediana 1% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 65 mii lei · mediana 131 mii lei | 49% din mediană |
Comparat cu 55.590 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 6 ani (lei)
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 129.834 | 166.230 | 122.634 | 138.199 | 13.325 | 4.517 |
| Venituri totale | 129.834 | 166.230 | 122.634 | 155.846 | 13.325 | 4.517 |
| Cheltuieli totale | 146.698 | 148.807 | 127.446 | 131.163 | 156 | 256 |
| Profit / pierdere brută | -16.864 | 17.423 | -4.812 | 24.683 | 13.169 | 4.261 |
| Profit / pierdere netă | -18.162 | 15.761 | -6.038 | 23.301 | 12.769 | 4.125 |
| Active imobilizate | 17.943 | 17.944 | 17.944 | 15.729 | — | 51 |
| Active circulante | 70.773 | 59.842 | 33.214 | 42.593 | 17.616 | 4.532 |
| Stocuri | 13.439 | 25.951 | 5.180 | 12.587 | — | — |
| Creanțe | 50.513 | 26.921 | 26.921 | 26.964 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 6.821 | 6.970 | 1.113 | 3.042 | 17.616 | 4.532 |
| Datorii | 56.759 | 27.667 | 16.801 | 17.927 | 522 | 258 |
| Capitaluri proprii | 31.957 | 50.119 | 34.357 | 40.395 | 17.094 | 4.325 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 23.05.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea |
| CAEN principal | 5520 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | GAGARIN PESCARUL SRL |
| Nr. reg. com. | J36/283/2017 |
| EUID | ROONRC.J36/283/2017 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-05-23 |
| Sediu social | Str. Portului, 2A, camera nr.1, Sat Murighiol Com. Murighiol, TULCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. TULCEA, SAT MURIGHIOL COM. MURIGHIOL, STR. PORTULUI, NR.2A, CAMERA NR.1 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AMI-COM SRL inactiv | aceeași clădire |
| CAMPING CLISCIOVA S.R.L. | aceeași clădire |
| CASA DIN DELTA TRIPS S.R.L. | aceeași clădire |
| CLISCIOVA SRL | aceeași clădire |
| DELTA BOAT TRIPS SRL | aceeași clădire |
| DIAMAR NAUTICA S.R.L. | aceeași clădire |
| EDU MAGIC TRIPS S.R.L. | aceeași clădire |
| HALMIRIS TOUR SRL | aceeași clădire |
| HIRUDINARIA S.R.L. | aceeași clădire |
| LAGUNA ALBASTRĂ SRL | aceeași clădire |
| LUIZAL DELTA TRAVEL S.R.L. | aceeași clădire |
| M&G MURIGHIOL ENERGY S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5520 | 2017 – 2022 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (13)
Sunt 13 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Tulcea
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08