TONI SI MIHAI ENTERPRISE SRL
CUI 37633265 · J2017007611403
TONI SI MIHAI ENTERPRISE SRL are CUI 37633265, nr. de înregistrare J2017007611403, înmatriculată pe 23.05.2017. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2025: cifră de afaceri 626.589 lei, pierdere netă 62.469 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 627 mii lei · mediana 199 mii lei | 315% din mediană |
| Profit net | -62 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -10% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 270.699 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 626.589 | 520.340 | 478.373 | 399.897 | — | — | — | 4.909 | 51.989 |
| Venituri totale | 626.589 | 520.340 | 478.393 | 399.897 | 0 | 0 | 0 | 4.909 | 51.989 |
| Cheltuieli totale | 689.058 | 485.665 | 507.098 | 361.171 | 9.554 | 1.479 | 10.930 | 8.391 | 48.366 |
| Profit / pierdere brută | -62.469 | 34.675 | -28.705 | 38.726 | -9.554 | -1.479 | -10.930 | -3.482 | 3.623 |
| Profit / pierdere netă | -62.469 | 33.720 | -28.705 | 27.666 | -9.554 | -1.479 | -10.930 | -3.629 | 2.064 |
| Active imobilizate | 93.281 | 18.716 | 16.253 | 2.500 | — | — | 1.479 | 3.788 | 6.096 |
| Active circulante | 135.555 | 260.543 | 117.172 | 80.741 | 636 | — | — | 26.526 | 27.896 |
| Stocuri | 87.503 | 211.417 | 90.365 | 68.418 | — | — | — | 8.622 | 8.622 |
| Creanțe | 32.751 | 22.850 | 23.493 | 2.039 | — | — | — | 8.330 | 8.361 |
| Casa și conturi la bănci | 15.301 | 26.276 | 3.314 | 10.284 | 636 | — | — | 9.574 | 10.913 |
| Cheltuieli în avans | 3.709 | 817 | 817 | 817 | — | — | — | — | — |
| Datorii | 286.567 | 271.629 | 158.610 | 79.721 | 23.965 | 13.775 | 13.775 | 31.679 | 31.728 |
| Capitaluri proprii | -54.022 | 8.447 | -24.368 | 4.337 | -23.329 | -13.775 | -12.296 | -1.365 | 2.264 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | — | — | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 23.05.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TONI SI MIHAI ENTERPRISE SRL |
| Nr. reg. com. | J2017007611403 |
| EUID | ROONRC.J2017007611403 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2017-05-23 |
| Sediu social | Str. Nicolae Pârâu, 24, Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR NICOLAE PÂRÂU, NR.24 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALFA FOOD PRODUCTION SRL inactiv | 24 m |
| MOBILA PENTRU ORICINE S.R.L. | 42 m |
| ART DESIGN & DOORS SRL | 48 m |
| ANTONIO TRANS FAST CARS SRL inactiv | 49 m |
| LUVIK SRL inactiv | 49 m |
| TEXTILLE PREMIUM HORECA SRL | 49 m |
| CREATIVE DESIGN CUBIC SRL | 51 m |
| BMA HOME DESIGN S.R.L. | 55 m |
| BRATU BRAND S.R.L. | 55 m |
| ANDREEA'S STORE S.R.L. | 64 m |
| BARBER CHANGES LIVES S.R.L. | 64 m |
| SARA MARKET TEY S.R.L. | 64 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4711 | 2021 – 2025 |
| 9329 | 2017 – 2020 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (10)
Alte firme din Bucureşti
| 2834 | IMPRODEX TERRA SRL |
| 3180 | DANCAR IMPORT EXPORT SRL |
| 3635 | MULTICOM IODAN SRL |
| 6410 | ARIANA PRODEXIM SRL |
| 7106 | ROMAS PREXIM SRL |
| 7360 | TAHINA TRADING SRL |
| 8128 | BLUE STAR B F COM IMPEX SRL |
| 8187 | TARACOM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-17 · ONRC: 2026-10-25